Trending
flash विजयनगरका ७ वटै वडामा नेकपा एमालेकाे वडा अधिवेशन सम्पन्न समाज वैशाखयता विपद्जन्य घटनामा परि ३ सय ५३ जनाको ज्यान गयाे flash एकीकृत अखिल नेपाल शिक्षक सङ्गठन कपिलवस्तुमा पुनः पाण्डे flash प्रेस सेन्टर नेपाल कपिलवस्तुमा बेल्वासेको नेतृत्व अन्तर्राष्ट्रिय सन् २०६० सम्म कार्बन उत्सर्जनलाई शून्यमा झार्ने साउदी अरेबियाको भनाइ समाज तिहारकाे लागि ५० हजारभन्दा बढी सयपत्रीको माला भारतबाट आयात हुँदै अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकालाई चीनको चेतावनी राजनीति राप्रपाकाे ५४ जिल्लामा अधिवेशन सकियाे flash प्रेस सेन्टर कपिलवस्तुकाे अध्यक्षमा बेल्बासे, २१सदस्य कार्य समिति चयन समाज प्रमुख सामाजिक समस्या बन्दै आत्महत्या

नेपाली काग्रेस कृष्णनगर सभापतिमा शुक्ला निर्वाचित

कृष्णनगर, कपिलवस्तु
नेपाली काग्रेस कृष्णनगर नगर सभापतिमा देवान्नद शुक्ला बिजयी भएका छन् । बुधवार भएको चुनावमा प्रतिस्प्रधी अजय उपाध्यायलाई १६ मतअन्तरले उछुन्दै सभापति बनेका हुन । पालिकामा १ सय ९१ मतदाता रहेकाेमा १ सय ८४ मत खसेको थियो जसमा शुक्लाले ९५ मत, उपाध्यायले ७९ मत प्राप्त गरेका छन् भने १० मत बदर भएकाे निर्वाचन अधिकृत पहलाद पाण्डेले जनाएका छन। शुक्ला १६ मतले विजायी भएकाे निर्वाचन अधिकृत पाण्येले बताए । यस्तै उपसभापतिमा राम बहादुर माेर्या ९५, सुर्यलाल गुप्ता ८८ मत प्रप्त गरि विजायी भएका छन । उनका प्रतिद्वान्दि राम लाैटन यादव ८५,अशिष काैशल ७३ मत पाएका थिए । त्यसतै सचिवमा धिरेन्द्र कुमार गुप्ता ९४ र चन्द्रशेखर बर्मा ८९ मत पाई विजायी भएका हुन । उनका प्रतिद्वान्दि अब्दुल कलिम मुसलमान ७९ र सुनिल कुमार चतुर्वेदि ८१ मत पाएकाे निर्वाचन अधिकृत पाण्डेले जानकारी गराएका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP