Trending
समाज गर्भवतीको मृत्युले झापाको ग्वाल्डुब्बा तनावग्रस्त flash कपिलवस्तुको बुद्धभूमिमा पानीमा डुबेर डेढ वर्षिया बालिकाको मृत्यु flash कुष्ठरोग तथा हाईड्रोसिलका बिरामीको निःशुल्क उपचार, बिरामीद्धारा खुसी व्यक्त राजनीति कमल थापा र राजेन्द्र लिङ्देनद्वारा अध्यक्षमा उम्मेदवारी दर्ता समाज ट्याक्टर दुर्घटनामा २ को मृत्यु, १२ घाइते अपराध सौतेनी छोरालाई विष खुवाई मारेर भागेकी महिला पक्राउ राजनीति म अन्तिम पटक चुनाव लड्छु : सुजाता कोइराला राजनीति कांग्रेस र माओवादीले प्रधानन्यायाधीशविरुद्ध महाभियोग लगाउने समाज पहिलोपटक आयो १ लाख ८८ हजार मोडर्ना खोप flash अपाङ्गता दिवसको अवसरमा शिवराज २ मा अन्तरक्रिया सम्पन्न

टि-२० विश्वकप : सुपर १२ मा बंगलादेश

एजेन्सी । टि-२० विश्वकपको क्वालिफायर भिडन्तमा बंगलादेशले पपुवा न्युगिनिलाई पराजित गर्दै अन्तिम १२ मा स्थान बनाएको छ। बंगलादेशले पपुवा न्युगिनिलाई ८४ रनले पराजित गरेको हो।

टस जितेर पहिलो ब्याटिङ गरेको बंगलादेशले निर्धारित २० ओभरमा ७ विकेट गुमाएर १८१ रन बनायो। टिमका लागि कप्तान महमुदुल्लाहले ५० रनको अर्धशतकीय इनिङ खेल्दा शकिब अल हसनले ४६ रन बनाए।

पिएनजिका लागि असद भला, कबुआ मोरिया र डेमियन रावुले समान २-२ विकेट लिए। १८१ रनको लक्ष्य लिएर मैदान उत्रिएको बंगलादेशले १९.३ ओभरमा ९७ रनमात्र जोड्न सक्यो। टिमका लागि विकेटकिपर ब्याट्सम्यान डोरिगाले ३४ बलमा ४६ रन बनाए।

बंगलादेशको जितमा शकिबले चार विकेट लिंदा तस्कीन अहमद र मोहम्मद सैफुदिनले समान २-२ विकेट लिए। शकिब म्यान अफ द म्याच घोषित भए।

क्वालिफायर चरणमा पिएनजीको यो लगातार तेस्रो हार हो। यो हारसँगै पिएनजी प्रतियोगिताबाट बाहिरियो। लगातार दोस्रो जितपछि बंगलादेश सुपर-१२ का लागि क्वालिफाइ गर्न सफल भयो। यो सँगै बंगलादेशले समहु १ मा स्थान बनाएको छ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP