Trending
flash वर्षाले धान बालीमा भएको क्षतिपूर्तिको माग गर्दै विजयनगरका कृषकले बुझाए ज्ञापन पत्र अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकाले साढे ५५ हजार अफगानीलाई स्थायी पुनर्वासको व्यवस्था गर्ने समाज दसौँ एसियन भैँसी सम्मेलन आजदेखि राजनीति सर्वोच्चको ‘फुल कोर्ट’ आज, १४ न्यायाधीशको बहिष्कार अन्तर्राष्ट्रिय लागुऔषध तस्कर उसागालाई अमेरिका पठाइने समाज आज दिउँसो वर्षाको सम्भावना‚ उच्च पहाडी र हिमाली भेगमा हिमपात समाज ‘नेपालमा प्रयोग भएका सबै खोप गर्भवतीले लगाउन मिल्छ’ समाज बर्दियाका बाढीपीडितले अझै पाएनन् राहत राजनीति सरकार-नेकपा ‘विप्लव’ समूहबीच वार्ता राजनीति एकीकृत समाजवादीमा गएका वडा अध्यक्ष चौधरी एमालेमै फर्किए

रबि लामिछानेलाई फसाउन खोजिएको छ : सांसद शाह

सनिउल्ला धोबी ,कपिलवस्तु भद्रा ५

कपिलवस्तुका सांसद तथा कांगे्रस यवा नेता अभिषेक प्रताप शाहले सरकारले रबि लामिछानेलाई षयन्त्रपुर्वक फसाएर प्रेस माथी नै ठाडो हस्तक्षेप गरेको उनले आरोप लगाए । ‘ सरकारले सबै क्षेत्रलाइृ आफनो बसमा पारी सकेको छ प्रेसलाई मात्र गर्न बाकी छ त्यसैले चर्चित पत्रकार रबि लामिछानेलाई फसाउन खोजिएको छ ’ उनले भने । अन्यायमा परेको र भष्ट्रचारीहरुको पर्दाफास गरेकोले नै बर्तमान सरकार लामिछानेलाई सिद्धाउने खेलमा लागेको उनले बताए ।, ‘ अहि रबिको समर्थन चितवनबासीले गरेका छन, सरकारले अन्याय गर्न खाजे पुरा कपिलवसतु रबिको साथमा छ ’ उनले भने ।

सांसद तथा कांगे्रस यवा नेता अभिषेक प्रताप शाहले दुई तिहाईको वर्तमान सरकारले जन बिरोधी काम गरीरहेका बताएका छन । बिभिन्न नाममा जनतालाई पीडीत गर्ने किसिमले सरकारले एक पछि अर्को काम गरेकोले अहिलेको सरकार प्रति जनताको तीब्र आक्रोस बढेका उनी बताउछन । जिल्लाको महाराजगंज नगरपालिाकाको खुला दिशामुक्त घोषण कार्यक्रममा संबोन्धन गर्दै उनले यही अवस्थामा चुनाव गराईए दुइृ तिहाईका सरकारले ८ सीट पनि ल्याउन गाह्रो हुने बताए ।

उता सरकारले बिभिन्न नाममा भारतसंग रहेको रोटी र बेटीको संबन्धलाई पनि असर हुने काम गरी रहेको भन्दै आपत्ति प्रकट गरे । कहिले तरकारी र फलफुलको नाममा , कहिले भारतीय गाडीको सुबिधाको नाममा यो संबन्धलाइृ तोडन गरिएको कार्यलाइृ जनताले नियाली रहेको उनले बताए । कृषि मन्त्री गृह जिल्लाको भए पनि अहिले सम्म मलखाद उपलब्ध गराउन नसकेकोमा कृषि मन्त्री खनालकै दोष रहेको उनले बताए । जनताले मल नपाईरहेको बेला भारतबाट एक दुई बोरा मल लयाउदा अनावश्यक दखुःख दिने काम भईरहेको प्रति उनले असंतुष्टी ब्यक्त गरे ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP