Trending
समाज पोखरा हिँडेको सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना flash कृष्णनगर विद्युत केन्द्रद्धारा लक्ष्य अनुसारको राजस्व संकलन गर्न सफल flash नेकपा एमाले कपिलवस्तुले मनायो वृक्षरोपण गरि पुष्पलालकाे ४६ औँ स्मृति दिवस flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा

रबि लामिछानेलाई फसाउन खोजिएको छ : सांसद शाह

सनिउल्ला धोबी ,कपिलवस्तु भद्रा ५

कपिलवस्तुका सांसद तथा कांगे्रस यवा नेता अभिषेक प्रताप शाहले सरकारले रबि लामिछानेलाई षयन्त्रपुर्वक फसाएर प्रेस माथी नै ठाडो हस्तक्षेप गरेको उनले आरोप लगाए । ‘ सरकारले सबै क्षेत्रलाइृ आफनो बसमा पारी सकेको छ प्रेसलाई मात्र गर्न बाकी छ त्यसैले चर्चित पत्रकार रबि लामिछानेलाई फसाउन खोजिएको छ ’ उनले भने । अन्यायमा परेको र भष्ट्रचारीहरुको पर्दाफास गरेकोले नै बर्तमान सरकार लामिछानेलाई सिद्धाउने खेलमा लागेको उनले बताए ।, ‘ अहि रबिको समर्थन चितवनबासीले गरेका छन, सरकारले अन्याय गर्न खाजे पुरा कपिलवसतु रबिको साथमा छ ’ उनले भने ।

सांसद तथा कांगे्रस यवा नेता अभिषेक प्रताप शाहले दुई तिहाईको वर्तमान सरकारले जन बिरोधी काम गरीरहेका बताएका छन । बिभिन्न नाममा जनतालाई पीडीत गर्ने किसिमले सरकारले एक पछि अर्को काम गरेकोले अहिलेको सरकार प्रति जनताको तीब्र आक्रोस बढेका उनी बताउछन । जिल्लाको महाराजगंज नगरपालिाकाको खुला दिशामुक्त घोषण कार्यक्रममा संबोन्धन गर्दै उनले यही अवस्थामा चुनाव गराईए दुइृ तिहाईका सरकारले ८ सीट पनि ल्याउन गाह्रो हुने बताए ।

उता सरकारले बिभिन्न नाममा भारतसंग रहेको रोटी र बेटीको संबन्धलाई पनि असर हुने काम गरी रहेको भन्दै आपत्ति प्रकट गरे । कहिले तरकारी र फलफुलको नाममा , कहिले भारतीय गाडीको सुबिधाको नाममा यो संबन्धलाइृ तोडन गरिएको कार्यलाइृ जनताले नियाली रहेको उनले बताए । कृषि मन्त्री गृह जिल्लाको भए पनि अहिले सम्म मलखाद उपलब्ध गराउन नसकेकोमा कृषि मन्त्री खनालकै दोष रहेको उनले बताए । जनताले मल नपाईरहेको बेला भारतबाट एक दुई बोरा मल लयाउदा अनावश्यक दखुःख दिने काम भईरहेको प्रति उनले असंतुष्टी ब्यक्त गरे ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP