Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

लगातार तेस्रो जित निकाल्दै पाकिस्तान सेमिफाइनल नजिक

एजेन्सी । युएईमा जारी टी-२० विश्वकपमा पाकिस्तानले लगातार तेस्रो जित निकालेको छ। अफगानिस्तानलाई ५ विकेटले पराजित गर्दै पाकिस्तानले अंक तालिकामा ६ अंक बनाउँदै सेमिफाइनल यात्रा लगभग पक्का गर्‍यो। दोस्रो स्थानमा रहेको अफगानिस्तानको यो प्रतियोगितामा पहिलो हार हो।

टस जितेर पहिले ब्याटिङ गरेको अफगानिस्तानले निर्धारित २० ओभरमा ६ विकेट गुमाएर १४७ रन बनाएको थियो। जवाफमा पाकिस्तानले ६ बल बाँकी हुँदा ५ विकेट गुमाएर लक्ष्य पूरा गर्‍यो।

पहिले ब्याटिङ गरेको अफगानिस्तानले मोहमद्ध नावि र गुलाबदिन नइबको सातौं विकेटको पार्टनरसिप महत्वपुर्ण रह्यो। उनीहरुले ७१ रनको साझेदारी गरेका थिए। कप्तान नाबि र नाइबले समान ३५-३५ रन बनाएका थिए। त्यसअघि नाजिबुल्लाह जाद्रानले २२ रन बनाउँदा करिम जनातले १५ तथा अस्गर अफगान तथा रहममनुलाह गुर्वाजले समान १०-१० रन जोडेका थिए।

पाकिस्तान अन्तिम दुई ओभर बाँकी हुँदा सम्म दबाबमा भए पनि १९ औ ओभरनै उसलाई पराजित गर्न पर्याप्त रह्यो। १९ औं ओभरमा आसिफ अलीले ४ छक्का प्रहार गर्दै टीमको जित निश्चित गरे। उनले ७ बलमा २५ रनको नटआउट इनिङ खेले। तयस्तै, पाकिस्तानका लागि कप्तान बाबर अजामले ५१ रनको अर्धशतकीय इनिङ खेले। त्यस्तै फखर जमानले ३० रन बनाउँदा मोहमद हाफिजले १० रन बनाउँदा सोएब मलिकले १९ रन बनाए।

अफगानिस्तानका लागि रसिद खानले २ विकेट लिंदा मुजिबउर रहमान, मोहमद्ध नावि तथा नभिन उल हकले समान १-१ विकेट लिएका थिए। रासिद सर्वाधिक कम खेलमा १०० विकेट लिने खेलाडीसमेत बने। उनले ५३ खेलमा एक सय विकेट पूरा गरे।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP