Trending
समाज पोखरा हिँडेको सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना flash कृष्णनगर विद्युत केन्द्रद्धारा लक्ष्य अनुसारको राजस्व संकलन गर्न सफल flash नेकपा एमाले कपिलवस्तुले मनायो वृक्षरोपण गरि पुष्पलालकाे ४६ औँ स्मृति दिवस flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा

पार्टीमा पत्तो नदिई सांसद यादवले किन दिए राजीनामा ?


काठमाडौं । सप्तरी क्षेत्र नम्बर १ का प्रतिनिधिसभा सांसद डा. सुर्यनारायण यादवले पदबाट राजीनामा दिनुभएको छ । तत्कालीन संघीय समाजवादी फोरम नेपालबाट प्रत्यक्ष निवार्चित यादवले पार्टी (समाजवादी) लाई कुनै जानकारी नै नदिई राजीनामा दिनुभएको हो ।

यादवले राजीनामा दिनुको कारण खुलाउनुभएको छैन् । समाजवादी पार्टी नेपालको मंगलबारको पदाधिकारी बैठकमा अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले सांसद यादवको राजीनामा बारे जानकारी गराउनुभएको थियो । अध्यक्ष यादवले सांसद यादवको राजीनामा स्वीकृत नगर्न सभामुख कृष्णबहादुर महरालाई अनुरोध गर्नुभएको छ ।

पार्टी स्रोतका अनुसार अध्यक्ष उपेन्द्र यादव र सांसद डा. सुर्यनारायण यादवबीच ५-६ महिना यता मनमुटाव रहेको थियो । यादवको राजीनामा पछि सो क्षेत्रको आगामी सांसदमा सीके राउतको चर्चा सुरु भएको खबर अन्नपूर्ण पोष्ट दैनिकले छापेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP