Trending
flash शिवपुरमा नेकपा एसको वडा कमिटि गठन अन्तर्राष्ट्रिय आर्यनपछि एनसिबीको निसानामा अनन्या flash विजयनगरले वर्षाले प्रभावित कृषकलाई क्षतिपूर्ति दिने समाज पहुचँमार्ग भत्किनुको कारणबारे छानबिन गर्न माग खेल स्कटल्याण्ड समूह विजेता बन्दै सुपर १२ मा, ओमान बाहिरियो राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतदानको मिति सार्ने सत्तापक्षको कसरत‚ आजै गर्नुपर्ने विपक्षीको अडान राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतमाथि छलफल आज, मतदान मिति सार्ने सत्ता पक्षको कसरत खेल टि-२० विश्वकप : सुपर १२ मा बंगलादेश समाज बाढीले कैलालीमा जनजीवन अस्तव्यस्त, विपन्न बस्तीमा गाँसकै समस्या समाज प्रधानमन्त्रीले आज कैलाली र बर्दियाको बाढी-पहिरो प्रभावित क्षेत्रको निरीक्षण गर्दै

पार्टीमा पत्तो नदिई सांसद यादवले किन दिए राजीनामा ?


काठमाडौं । सप्तरी क्षेत्र नम्बर १ का प्रतिनिधिसभा सांसद डा. सुर्यनारायण यादवले पदबाट राजीनामा दिनुभएको छ । तत्कालीन संघीय समाजवादी फोरम नेपालबाट प्रत्यक्ष निवार्चित यादवले पार्टी (समाजवादी) लाई कुनै जानकारी नै नदिई राजीनामा दिनुभएको हो ।

यादवले राजीनामा दिनुको कारण खुलाउनुभएको छैन् । समाजवादी पार्टी नेपालको मंगलबारको पदाधिकारी बैठकमा अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले सांसद यादवको राजीनामा बारे जानकारी गराउनुभएको थियो । अध्यक्ष यादवले सांसद यादवको राजीनामा स्वीकृत नगर्न सभामुख कृष्णबहादुर महरालाई अनुरोध गर्नुभएको छ ।

पार्टी स्रोतका अनुसार अध्यक्ष उपेन्द्र यादव र सांसद डा. सुर्यनारायण यादवबीच ५-६ महिना यता मनमुटाव रहेको थियो । यादवको राजीनामा पछि सो क्षेत्रको आगामी सांसदमा सीके राउतको चर्चा सुरु भएको खबर अन्नपूर्ण पोष्ट दैनिकले छापेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP