Trending
राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी flash कृष्णनगरले दियो प्रहरीलाई ‘फायर एक्स्टिङगुइसर’

पार्टीमा पत्तो नदिई सांसद यादवले किन दिए राजीनामा ?


काठमाडौं । सप्तरी क्षेत्र नम्बर १ का प्रतिनिधिसभा सांसद डा. सुर्यनारायण यादवले पदबाट राजीनामा दिनुभएको छ । तत्कालीन संघीय समाजवादी फोरम नेपालबाट प्रत्यक्ष निवार्चित यादवले पार्टी (समाजवादी) लाई कुनै जानकारी नै नदिई राजीनामा दिनुभएको हो ।

यादवले राजीनामा दिनुको कारण खुलाउनुभएको छैन् । समाजवादी पार्टी नेपालको मंगलबारको पदाधिकारी बैठकमा अध्यक्ष उपेन्द्र यादवले सांसद यादवको राजीनामा बारे जानकारी गराउनुभएको थियो । अध्यक्ष यादवले सांसद यादवको राजीनामा स्वीकृत नगर्न सभामुख कृष्णबहादुर महरालाई अनुरोध गर्नुभएको छ ।

पार्टी स्रोतका अनुसार अध्यक्ष उपेन्द्र यादव र सांसद डा. सुर्यनारायण यादवबीच ५-६ महिना यता मनमुटाव रहेको थियो । यादवको राजीनामा पछि सो क्षेत्रको आगामी सांसदमा सीके राउतको चर्चा सुरु भएको खबर अन्नपूर्ण पोष्ट दैनिकले छापेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP