Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

पत्रकार नानीराम नेपालको हृदयघातबाट निधन

सिन्धुपाल्चोक : पत्रकार महासंघ सिन्धुपाल्चोकको सहसचिव नानीराम नेपालको हृदयघातका कारण निधन भएको छ।

न्युजअरनिको अनलाइनका सम्पादक समेत रहेका उनको बिहीबार अपराह्न साढे ५ बजे काभ्रेपलाञ्चोकस्थित धुलिखेल अस्पतालमा निधन भएको परिवारिक स्रोतले जनाएको छ। उनलाई दिउँसो ४ बजे अस्पताल पुर्‍याइएको थियो। 

बलेफी  गाउँपालिका-४ का ३१ वर्षीय नेपाललाई बिहीबार दिउँसो करिब २ बजे खाडीचौरमा रहेका बेला स्वास्थ्यमा समस्या देखिएपछि खाडीचौरमा रहेको न्यु सदाबहार हस्पिटलमा लगिएको थियो। त्यहाँ उपचार हुन नसकेपछि उनलाई धुलिखेल अस्पताल रिफर गरिएको थियो।

नेपालले लामो समयदेखि पत्रकारिता पेशामा थिए। उनका परिवारमा आमा–बुबा, श्रीमती‚ ६ वर्षीया छोरी र डेढ वर्षीय छोरा छन्।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP