Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

बहुला कुकुरको टोकाइबाट दुई दिनमा १८ जना घाइते

कञ्चनपुर : शुक्लाफाँटा नगरपालिकामा बहुला कुकुरले टोकेर दुई दिनमा १८ जना घाइते भएका छन्। बुधवार र बिहीवार वडा नम्बर ४ का १२ जना र वडा नम्बर ११ का ६ जनालाई बहुला कुकुरले टोकेको हो। इलाका प्रहरी कार्यालय झलारीका प्रहरी निरीक्षक कर्णबहादुर बोहराका अनुसार घाइते सबैको महाकाली प्रादेशिक अस्पताल महेन्द्रनगरमा उपचार भैरहेको छ।

बहुला कुकुरले २१ वटा पशुचौपायालाई समेत टोकेको छ। स्थानीयबासीका अनुसार तीन बंगुर, दुई बाख्रा, एक पाडी, सात कुकुर र सातवटा गोरूलाई बहुला कुकुरले टोकेको छ।

वडा अध्यक्ष ज्ञानबहादुर विष्टले बहुला कुकुरले सर्वसाधारण र चौपायालाई टोक्न थालेपछि नगरपालिकाको पशु शाखालाई नियन्त्रणका लागि जानकारी गराइएको बताए। वडा क्षेत्रमा छाडा कुकुर धेरै रहेको वडाध्यक्ष विष्टले बताए। बहुला कुकुर नियन्त्रण गर्नका लागि पशु शाखबाट टोली परिचालन गरिने नगर प्रमुख दिलबहादुर ऐरले बताए।

बहुला कुकुरले बाटोमा हिँडिरहेका र घरमै बाँधिएका पशुचौपायालाई टोक्न थालेपछि यस क्षेत्रका बासिन्दा त्रसित छन्।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP