Trending
flash अजम्मरी सामुदायिक बनको पहिलो साधारण सभा सम्पन्न flash विपतमा वाल संरक्षणको विषयमा छलफल flash शिक्षक अभावमा तीन महिनादेखि विद्यालयमा पढाइ प्रभावित समाज पत्रकारहरुनै विधानविपरित राजनीतिक दलको नेतृत्वमा, कसले गर्ने कारवाही ? अपराध मुद्दा मिलाएर जेलमुक्त गराइदिन्छु भन्दै पैसा ठग्ने महिला पक्राउ राजनीति पार्टीलाई कहिल्यै फुट्न नदिने सङ्कल्पका साथ अध्यक्षमा उम्मेदवारी घाेषणा गर्दछु : कमल थापा राजनीति बद्री पाण्डेले कांग्रेस सहमहामन्त्रीमा उम्मेदवारी दिने समाज २४ घण्टामा २ सय ५९ जनामा काेराेना पुष्टि, २ सय ६४ जना निकाे समाज भीरबाट लडेर महिलाको मृत्यु राजनीति केपी ओलीले दर्ता गराए अध्यक्षमा उम्मेदवारी

शिक्षकहरु पार्टीको कार्यक्रममा गएपछी विजयनगरका सबै विद्यालय बन्द ।।


कपिलवस्तु शिक्षकहरु पार्टीको कार्यक्रममा गएपछी कपिलवस्तुको विजयनगर गाँँउपालिका भित्रका सबै समुदायिक विद्यालय बन्द भएको छ । पालिकाका सबै शिक्षकहरु नेकपा एमालेको १० औँ महाधिवेशनका लागि चितवनमा गएपछी सबै विद्यालय बन्द भएको हो ।
विद्यालयका प्रधानाध्यपक केही दिन देखी भ्रमण गएको र अधिंकास शिक्षकहरु नेकपा एमालेको महाधिवेशनमा गएपछी विद्यार्थीको पठानपाठन समेत प्रभावित भएको विजयनगरका स्थानिय तेज प्रसाद पौडेलले बताउनु भयो ।
विद्यालयमा परिक्षा सञ्चालन भैरहेको समयमा विद्यालय बन्द गरी राजनितिक कार्यक्रममा जानु गलत भएको पौडेलले जानकारी दिनु भयो । लुम्बिनी प्रदेशको नमुना विद्यालयमा छनोट भएको दुधधारी मा.वि समेत बन्द भएको स्थनिय जानकी प्रसाद यादवले बताउनु भयो । शिक्षकहरु खुलेर राजनितिमा लाग्दा शिक्षा क्षेत्र समेत बदनाम तथा प्रभावित भएको यादवले बताउनु भयो ।
विद्यार्थीहरुलाई के कति कारणले गर्दा विद्यालय बन्द गरी विदा दिएको समेत कसैलाई कुनै जानकारी नभएको नागरिक सरोकार मन्च विजयनगरको संयोजक सगराम बढईले बताउनु भयो । यसरी पार्टीको कार्यक्रमको लागि नै विद्यालय बन्द गरिनु अपत्तीजनक रहेको बर्ढईको भनाई रहेको छ ।
यता विजयनगर गाँउपालिका शिक्षा शाखा प्रमुख हरिहर बेल्वासे पनि नेकपा एमाको महाधिवेशनमा गएको बुझीएको छ ।
विजयनगरका चर्चित विद्यालय गुगौलीको दुधाधारी मा.वि, भटनी प्रेमनगरको हरीबोध विद्यालय, गणेशपुरको राम लौटन द्रोपती मा.वि, डालपुरको शिव मा. वि, जगदिशपुरको भुवनेश्वरी मा.वि लगायतका विद्यालय बन्द भएको छ ।
त्यस्तै विजयनगर गाँउपालिका कार्यलायका अंधिकांस कर्मचारी पार्टीको महाधिवेशनमा गएपछी कार्यालयको कामकाज समेत प्रभावकारी भएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP