Trending
समाज पत्रकार एलबी विश्वकर्माको निधन समाज तोलामा एक हजार बढ्यो सुनको भाउ समाज नेपाली भूमि मिचेको प्रकरण : माथिल्लो निकायमा पत्राचार गर्ने सहमति अन्तर्राष्ट्रिय ओमिक्रोन भेरियन्टलाई सामान्य रूपमा नलिन डब्ल्यूएचओको आग्रह समाज प्रधानमन्त्री रोजगार कार्यक्रम : श्रमिकको ज्याला बढ्यो, बीमा अनिवार्य समाज सर्लाहीमा आगाे ताप्ने क्रममा जलेर ७५ वर्षीया वृद्धाकाे ज्यान गयाे खेल नाइजेरिया विजेता तथा इजिप्ट उपविजेता बन्दै नकआउट flash नगर प्रमुख शाह द्वारा विभिन्न योजनाहरूको अनुगमन flash जसपा नेपालले लुम्बिनी प्रदेशमा बलिदानी दिवस मनायो अपराध अर्घाखाँचीको शितगंगाबाट लागू ओैषध चरेस सहित २ जना पक्राउ

म अन्तिम पटक चुनाव लड्छु : सुजाता कोइराला

विराटनगर : नेपाली कांग्रेसकी नेत्री सुजाता कोइरालाले आफू अन्तिम पटक चुनावमा लड्ने बताएकी छिन्। नेपाली कांग्रेसको १४ औँ महाधिवेशन अन्तर्गत शुक्रबार विराटनगरमा प्रदेश १ को अधिवेशनलाई सम्बोधन गर्दै उनले आफू अन्तिम पटक चुनावमा लड्ने र त्यसपछिका दिनहरूमा युवाहरूलाई राजनीतिक प्रशिक्षण दिँदै अगाडि बढाउनुपर्ने बताएकी हुन्।

‘हामी जति पनि उपस्थित भएका छौँ‚ सबै एउटै उमेरका छौँ। यो हामी सबैको अन्तिम चुनाव हो’, उनले भनिन्, ‘अब युवालाई प्रशिक्षण दिएर सक्षम बनाएर राजनीतिमा अगाडि बढाउने आवश्यकता देख्छु।’

निर्वाचनका वेला गुट-उपगुट भए पनि निर्वाचनपछि पार्टीको नीति र विधानलाई टेकेर अगाडि बढ्नुपर्नेमा जोड दिँदै उनले भनिन्, ‘पार्टीको विधानलाई टेकेर हामीले नीति ऐन निर्माण गर्नुपर्छ, यसलाई बारम्बार परिवर्तन गर्दा र  आफ्नो सुविधाअनुसार विधान बनाउँदा पार्टी कमजोर हुन्छ।’ 

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
२०७६ माघ १४, मंगलवार ०८:०४ गते

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP