Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

सञ्चार मन्त्री गोकुल बास्कोटा सितगंगामा आउदै

अर्घाखाँची भाद्र ६

नेपाल सरकारका प्रवक्ता तथा सुचना तथा सञ्चार मन्त्री गोकुल बास्कोटा भोलीे अर्घाखाची आउनुहुने भएको छ ।क्षेत्रफको हिसावले देशकै ठुलो नगरपालिको सितगंगामा नगरकै पहिलो रेडियो सितगंगा एफएम १०७ ।९ मेगाहर्ज को उद्घघाटन गर्न आउनु हुने भएको छ । भदौ ७ गते सञ्चार मन्त्री गोकुल बास्कोटाको प्रमुख आथित्यतामा रेडियो सितगंगाले रेडियोको उद्धघाटन हुने छ । मन्त्री वास्कोटाले ठाडामा रेडियो उदघाटन संगै पत्रकार भेटघाट कार्यक्रममा सरिक हुने रेडियोका अध्यक्ष नारायण सर्मालेबताउनु भयो साथै कार्यक्रमको पुर्वसन्यामा कार्यक्रकमको प्रचारप्रसार तथा सरसफइ समेत भएको छ । साथै भोली नै सितगंगा एफएम ले खुल्ला तिज गित कार्यक्रम को आयोजना गरेकोे रेडियोका अध्यक्ष नारायण सर्माले जानकारी दिनु भयो।शितगंगा मिडिया प्रालि द्धारा सञ्चालित रेडियो सितगंगा जेठ १५ गते बाट परिक्षण प्रशारणमा आएको छ । शितगंगा नगरपालिका वडा नम्बर ३ मा स्टुडियो रहेको सितगंगा एमएम भदौ ७ गते बाट नै नियमित प्रशारण हुने छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP