Trending
flash नेपालको तराई लगायत विश्वभरि मनाउने गरिन्छ करवा चौथ flash प्रदेश सरकारबाट विनियोजित सञ्चार बजेटको भ्रमपूर्ण समाचार प्रति बुद्ध दर्पणको ध्यानाकर्षण खेल टी-२० विश्वकप : बंगलादेशविरुद्ध श्रीलंकाको ५ विकेटको जित समाज दाङमा बस दुर्घटना हुँदा १ जनाको मृत्यु, २१ घाइते राजनीति प्रदेश १ प्रदेशसभा बैठक : कात्तिक १५ सम्म स्थगित, कांग्रेसमै भाँडभैलो flash विजयनगरमा आज ६० प्रतिशत बढिलाई भिटामिन ‘ए’ र जुकाको औषधि खुवाइयो समाज पाँच वर्षमा १ लाखभन्दा बढी सवारी दुर्घटना, १० हजारभन्दा बढीको मृत्यु समाज सर्वोच्चका १४ न्यायाधीशले पूर्ण बैठक बहिस्कार गर्ने राजनीति चार वर्षअघि हारेका थिए, फेरि मत गन्दा २ भोटले वडाध्यक्ष जिते flash टोल विकास संस्था व्यवस्थापन तथा नेतृत्व विकास सम्बन्धि क्षमता अभिवृद्धि तालिम सुरु

रबि लामिछानेको सर्मथनमा शिवराजमा र्याली निकालीने


सनिउल्ला धोबी, कपिलवस्तु,भद्रा ७

सिधाकुरा जनता सगं कार्यक्रमका प्रस्तोतन रबि लामिछानेको सर्मथन तथा रिहाई र स्वर्गिय पत्रकार शालिकराम पुडासैनी न्यायका लागि कपिलवस्तुमा र्याली निकालीने भएको छ ।

कपिलवस्तुको चन्द्रौटामा आज बसेको स्थानिय युवा, समाजसेवी व्यपारी बुद्धीजीवीहरुको भेलाले सर्मथन तथा न्यायको लागि र्रयाली निकाल्ने बताएका छन ।

आज शनीबार अपरन्ह ४ बजे र्याली तथा कोणसभा कार्याक्रम गरिने जनाईएको छ । हिजो बसेको भेलमा सम्पुर्ण देशभक्त न्यायप्रेमी आमाबुवा दाजुभाई दिदिबहिनिलाई शिवराज नगरपालिका ५ गंगा कम्प्लेक्स चन्द्रौटामा उपस्थितका लागि अनुरोध गरिएको युथ अफ शिवराजले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP