Trending
समाज निःशुल्क शिक्षा ऐन कार्यान्वयनको खाका छिट्टै आउँछ : शिक्षामन्त्री भट्टराई अन्तर्राष्ट्रिय इजरायली प्रधानमन्त्रीको दबाब बढाउने वाचापछि गाजामा घातक हमला आर्थिक उद्योगी व्यवसायीलाई पनि सरकारी वरीयताक्रममा राख्नुपर्छ : चन्द्र ढकाल राजनीति वरिष्ठ अधिवक्ता बडाल महान्यायाधिवक्तामा नियुक्त अन्तर्राष्ट्रिय अफगानिस्तानमा वर्षा र असिनाले ३५ जनाको मृत्यु, २३० घाइते समाज देशभरका विभिन्न सवारी दुर्घटनामा पाँच जनाको मृत्यु राजनीति ललितपुर महानगरले उठायो लक्ष्यभन्दा बढी राजस्व राजनीति सिमलताल घटना : कार्यदलले काम थाल्यो समाज मोहर्रम पर्व मनाउँदै मुस्लिम समुदाय समाज वायुसेवा निगमले तिर्‍यो ४३ कराेड ९ लाख ऋण

रबि लामिछानेको सर्मथनमा शिवराजमा र्याली निकालीने


सनिउल्ला धोबी, कपिलवस्तु,भद्रा ७

सिधाकुरा जनता सगं कार्यक्रमका प्रस्तोतन रबि लामिछानेको सर्मथन तथा रिहाई र स्वर्गिय पत्रकार शालिकराम पुडासैनी न्यायका लागि कपिलवस्तुमा र्याली निकालीने भएको छ ।

कपिलवस्तुको चन्द्रौटामा आज बसेको स्थानिय युवा, समाजसेवी व्यपारी बुद्धीजीवीहरुको भेलाले सर्मथन तथा न्यायको लागि र्रयाली निकाल्ने बताएका छन ।

आज शनीबार अपरन्ह ४ बजे र्याली तथा कोणसभा कार्याक्रम गरिने जनाईएको छ । हिजो बसेको भेलमा सम्पुर्ण देशभक्त न्यायप्रेमी आमाबुवा दाजुभाई दिदिबहिनिलाई शिवराज नगरपालिका ५ गंगा कम्प्लेक्स चन्द्रौटामा उपस्थितका लागि अनुरोध गरिएको युथ अफ शिवराजले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP