Trending
flash कपिलवस्तुमा ‘साइकल प्लाङक ब्यालेन्स’ प्रतियोगिता हुने अन्तर्राष्ट्रिय चीनको जिलिनमा एलाइन क्षार भूमि पर्यटन करिडोरमा परिणत समाज अरुण तेस्रोको काम २२ दिनदेखि ठप्प‚ डेढ अर्ब रुपैयाँ क्षतिपूर्ति तिर्दै सरकार समाज लाेप भयाे पूर्व-लिच्छविकालीन शहर हाँडीगाउँका तीन प्राचीन बाजा राजनीति उत्पादनमुलक शिक्षामा जोड दिनुपर्ने आवश्यकता छ : शिक्षामन्त्री राई अपराध दाङमा खुकुरी प्रहारबाट एकजनाको हत्या, २ जना घाइते राजनीति दिगो विकास लक्ष्य हासिल गर्नेगरी कार्यक्रम तर्जुमा गर्नुपर्छ : मन्त्री आचार्य राजनीति अहिलेको निर्वाचन प्रणालीले बहुमत ल्याउन कठिन छ : नेपाल खेल अबको तीन महिनामा घरेलु संरचनालाई नयाँ किसिमले बदल्नुपर्नेछः अध्यक्ष चन्द राजनीति सरकार शैक्षिक विकासमा असंवेदनशील : योगेश भट्टराई

वरिष्ट चिकित्सकहरुद्वारा गृहमन्त्री संग भेट :


चिकित्सकहरुको एक टोलीले गृहमन्त्री बालकृष्ण खाँड संग भेट गरेको छ। गृह मंत्रालयमा पाटन स्वास्थ विज्ञान प्रतिष्ठानका पूर्व उपकुलपति डा भरत यादव नेतृत्वको एक प्रतिनिधि मण्डलले हालै नेपाल प्रहरीमा नायव महानिरीक्षकमा मधेसी महिला पुजा सिंह शिफारिस हुनु भएकोमा धन्यवाद दिएको छ। यो निर्णयले आम मधेसी महिलालाई प्रोत्साहन भएको प्रतिनिधि मंडलका सदस्य डा. अरुणकुमार सिंहले बताउनु भयो। गृहमन्त्रीले वरियता अनुसार नै सिंहको सिफारिस भएको बताउनु भयो। सो प्रतिनिधि मन्डलमा डा. भरत यादव, डा. अरुणकुमार सिंह, डा. अनुजकुमार सिंह, डा शिव बस्नेत, दीपककुमार साह, निरज देव जोशी, संजीवकुमार मिश्र, नेपाल टेलिभिजन कर्मचारी संघका वरिष्ठ उपाध्यक्ष आलोक तिवारी र सुधीर मिश्रको उपस्थिति रहेको छ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP