Trending
flash मुख्यमन्त्री गिरी र उपाध्यक्ष मौलाना विच भेटघाट समाज अत्यधिक रक्तस्रावले सोलुखुम्बुमा सुत्केरीको मृत्यु समाज ६२ लाख नयाँ पुस्तक छापिइसके, समयमा किताब पुग्छ : जनक शिक्षा राजनीति मधेश प्रदेश : मन्त्रिपरिषद विस्तार‚ माओवादी अझै बाहिर राजनीति कैदी सांसदलाई छाड्न माग गर्दै कैलालीमा जुलुस अपराध बलि दिन भारत पुर्‍याइएकी बालिकाको उद्धार, नजिककै साथीको संलग्नता flash बिमित केसीका परिवारलाई दश लाखको चेक हस्तान्तरण अपराध बैंक एकाउन्ट ह्याक गर्ने ८ जना ललितपुरबाट पक्राउ flash नदीजन्य पर्दाथ निकासीमा नक्कली बिल प्रयोग flash बोक्सी लगाएर देवर मारेको आरोपमा कुटपिट, प्रहरीले लिएन उजुरी

वरिष्ट चिकित्सकहरुद्वारा गृहमन्त्री संग भेट :


चिकित्सकहरुको एक टोलीले गृहमन्त्री बालकृष्ण खाँड संग भेट गरेको छ। गृह मंत्रालयमा पाटन स्वास्थ विज्ञान प्रतिष्ठानका पूर्व उपकुलपति डा भरत यादव नेतृत्वको एक प्रतिनिधि मण्डलले हालै नेपाल प्रहरीमा नायव महानिरीक्षकमा मधेसी महिला पुजा सिंह शिफारिस हुनु भएकोमा धन्यवाद दिएको छ। यो निर्णयले आम मधेसी महिलालाई प्रोत्साहन भएको प्रतिनिधि मंडलका सदस्य डा. अरुणकुमार सिंहले बताउनु भयो। गृहमन्त्रीले वरियता अनुसार नै सिंहको सिफारिस भएको बताउनु भयो। सो प्रतिनिधि मन्डलमा डा. भरत यादव, डा. अरुणकुमार सिंह, डा. अनुजकुमार सिंह, डा शिव बस्नेत, दीपककुमार साह, निरज देव जोशी, संजीवकुमार मिश्र, नेपाल टेलिभिजन कर्मचारी संघका वरिष्ठ उपाध्यक्ष आलोक तिवारी र सुधीर मिश्रको उपस्थिति रहेको छ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP