Trending
समाज जाजरकोट भूकम्प पीडितले अझै पाएनन् चीन सरकारले घोषणा गरेको सहयोग समाज दुर्घटना न्यूनीकरण गर्न व्यक्ति स्वयम सचेत हुनुपर्छ : मुख्यमन्त्री कार्की अन्तर्राष्ट्रिय अधिकारकर्मीको तत्काल रिहाइ गर्न चीनसँग अमेरिकाको माग समाज बाँकेमा हावाहुरीले कम्पाउन्ड वाल भत्काउँदा च्यापिएर एक महिलाको मृत्यु समाज खोलाले बगाएर एकजनाको मृत्यु राजनीति जीबी राईको लोकेसन पत्ता लागिसक्यो छिट्टै ल्याउँछौं : गृहमन्त्री लामिछाने राजनीति राजनीतिक परिवर्तनमा महिलाहरुको ठूलो योगदान छ : सभापति देउवा समाज कपिलवस्तु अस्पतालमा स्वीकृति बिना काटियाे ९ थान रुख, गल्ति मेसु वा अरु कसैकाे ? flash भन्सार एजेन्ट, सुरक्षाकर्मी र सराेकारवालासँग अन्तरक्रिया आर्थिक ग्लोबल आइएमई बैंकको नयाँ एटीएम त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल परिसरमा

यहि बर्ष नै नेपाल हिन्दु राष्ट्र घाेषण हुन्छ : अध्यक्ष पटेल


सुनसरी ७ भाद्र हिन्दू परिषद नेपालका राष्ट्रिय अध्यक्ष संतोष पटेलले यहि बर्ष भित्र नेपाल पुन: हिन्दु राष्ट्र घाेषणा हुने बताएका छन ।

सुनसरी जिल्लामा आयोजित एक कार्यक्रममा यहि वर्ष भित्र नेपाल पुनः हिन्दू राष्ट्र घोषणा हुने वहालेे भन्नू भएकाे हाे । हलुवाई समाज सेवा समिति सुनसरी द्वारा बाबा गणिनाथको बिशेष पूजाको अवसरमा इनरवामा गरिएकाे धार्मिक सभा लाई सम्बोधन गर्दै पटेलले भने ।

नेपालीहरुको पहिचान,स्वभिमान,गौरब लाई स्थापित गराउदै विश्व भरिका सनातन धर्मावलम्बीहरुको आस्थाको केन्द्र भएकोले सम्पूर्णको भावनाको कदर गर्दै र नेपालको पहिचान हिन्दू राष्ट्र स्थापित गराउन परिषद संघर्षरत रहेको पटेलले बताए।देशमा हिन्दू राष्ट्रको लागी माहोल बन्दै गई रहेको र हरेक नेपालीहरु आफ्नो पहिचानका लागी जागरूक भई सकेका छन।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP