Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

३५ जना खेलाडी कराते खेल्न भारत गए

माधव बेलबासे
कपिलवस्तु भाद्र ६
दोस्रो अन्तराष्ट्रिय करांते प्रतियोगितामा प्रदेश न.५ का ३५ जना खेलाडी भारत गएका छन । कपिलवस्तुको बुद्धशक्ति करांते डोजो र शिवराज नगरपालिकाको संयुक्त आयोजनामा खेलाडीलाई बिदाइ गरिएको छ । शिवराज नगरपालिले प्रदेश न.५ लगायत नेपाललाई कंरातेमा डोजोमा चिनाउने खेलाडी पाएको छ । विदाई कार्यक्रममा शिवराज नगरपालिकाले १० थान पोषाक वितरण गरेको छ ।
त्यस्तै शिवराज नगरपालिकाबाट खेलमा सहभागि हुंदा आवश्यक पर्ने दर्ता शुल्क र आवतजावतमा लाग्ने यातायात खर्च समेत उपलब्ध गराउने शिवराज नगरपालिकाका प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत शेषकान्त पौडेलले वताए । खेलमा सहभागि भएर बिजयि हुन अग्रीम शुभकामना दिंदै बिजयि पछि स्वागत गर्न पाउने आशा गरेको अधिकृत पौडेलले वताए ।
नेपाल करांते महांसघ प्रदेश न.५ का प्रमुख ऋषिराम पौडेलले खेलकुदको माध्यमबाट स्वच्छ मष्तिस्क असल बिचार हुने बताउँदै खेलले कुलतबाट टाढा रहन सहयोग गर्दै समाजलाई परिवर्तन गर्न सक्ने जनाए। पौडेलले नेपालको प्रतिनिधित्व गर्दै नेपालको झन्डा बिदेशमा फरफरहाउन अनुरोध गरे ।
ब्यापार संघ कपिलबस्तुका अध्यक्ष महादेब पोख्रेलले पछिल्लो समय सरकारले खेल प्रति थोरै भए पनि चांसो बढाएको जनाए । शिवराज नगरपालिका भित्र भएका खेलाडीहरु प्रति शिवराज नगरपालिकाको सकरात्मक सोंच रहेको जिकिर गरे ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP