Trending
अन्तर्राष्ट्रिय आर्यनपछि एनसिबीको निसानामा अनन्या flash विजयनगरले वर्षाले प्रभावित कृषकलाई क्षतिपूर्ति दिने समाज पहुचँमार्ग भत्किनुको कारणबारे छानबिन गर्न माग खेल स्कटल्याण्ड समूह विजेता बन्दै सुपर १२ मा, ओमान बाहिरियो राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतदानको मिति सार्ने सत्तापक्षको कसरत‚ आजै गर्नुपर्ने विपक्षीको अडान राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतमाथि छलफल आज, मतदान मिति सार्ने सत्ता पक्षको कसरत खेल टि-२० विश्वकप : सुपर १२ मा बंगलादेश समाज बाढीले कैलालीमा जनजीवन अस्तव्यस्त, विपन्न बस्तीमा गाँसकै समस्या समाज प्रधानमन्त्रीले आज कैलाली र बर्दियाको बाढी-पहिरो प्रभावित क्षेत्रको निरीक्षण गर्दै राजनीति एमाले स्थायी कमिटी बैठक आज पनि बस्दै

रविको समर्थकमा उर्लिए कपिलवस्तुवासी

सनिउल्ला धोबी, कपिलवस्तु भाद्र ७,
कपिलवस्तुमा स्वर्गीय पत्रकार शालिकराम पुडासैनी प्रकरणमा प्रहरीको छानबिनमा रहेका न्यूज २४ का सिधा कुरा जनता संग कार्यक्रम प्रस्तोता रवि लामिछाने समर्थकले प्रदर्शन गरेका छन । रवीका समर्थकहरुले जिल्लाको शिवराज नगरपालिका चन्द्रौटा बजारमा प्रर्दशन तथा र्याली निकालेका हुन ।
पत्रकार लामिछानेको रिहाइको माग गर्दै समर्थकहरुले चन्द्रौटा बजार परिक्रमा गर्दै कोण सभा गरेको हो । शिवराज युथको आयोजनामा रवि सर्मथकहरुको स्वतः स्फूर्त रुपमा जममा भएका युवाहरुले रवि लाई न्याय दे लेखिएका पम्पप्लेट सहित युवाहरुले प्रदर्शन गरेका हुन ।

प्रदर्शन पछि भएको कोण सभामा बोल्ने वक्ताहरुले सच्चा देशभक्त पत्रकारलाई फसाउन खोजेको भन्दै उनको रिहाईको माग गरेका थिए । प्रदर्शनका संयोजक अजय थापाले देश भन्दा माथी राजनिति हुन नसक्ने भन्दै आज रविको रिहाइका लागी युवाहरु स्वतः स्फुर्त रुपमा सहभागीको बताएका थिए । अझै पनि सरकारले छानबिन भन्दै पत्रकार लामिछानेलाई हिरासतमा राखे अझै कडा आन्दोलनमा जाने थापाले बताए ।
प्रदर्शन पछिको कोण सभामा युवाहरु पत्रकार पुडासैनी र रविले न्याय पाउनु पर्ने बताएका छन । रविले भष्ट्रचार न्युनिकरणमा कार्यक्रम मार्फत खबरदारी गरेकोले उनलाई फसाउन खोजेको युवा दिपक घिमिरेले बताए । देशमा नै केहि गरौं भन्दै काम गरेका व्यक्तिलाई अनाहकमा फसाउन खोज्दा युवाहरु चुप लागेर नबस्ने उनले जनाए ।
आजबाट सुरु भएको रवि सर्मथकको प्रदर्शन उनको रिहाइ नहुदा सम्म निरन्तर जारी रहने आयोजक शिवराज युथले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP