Trending
flash कृष्णनगरले दियो प्रहरीलाई ‘फायर एक्स्टिङगुइसर’ राजनीति महिला लगानीकर्तालाई ऊर्जा क्षेत्रमा प्रोत्साहन गर्नुपर्छ : मन्त्री चौधरी राजनीति नेपाल-कतारबीच उच्च शिक्षा र वैज्ञानिक अनुसन्धानको क्षेत्रमा सहयोगको समझदारी समाज निजी स्कुलको शुल्क निर्धारण गर्न समिति, १५ दिनमा प्रतिवेदन बुझाउने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकामा टिकटकमाथि प्रतिबन्ध लगाउने विधेयक कांग्रेसद्वारा पारित समाज बेरोजगार र अस्थायी कर्मचारीलाई शिक्षक सेवा, लोक सेवा र बैंकका निःशुल्क कक्षा चलाउँदै बिहादी राजनीति नेपाल र कतारबीच आठ क्षेत्रमा सहकार्यको समझदारी समाज जंगलमा लागेको डढेलो बस्तीमा फैलिँदा पाँच घर नष्ट राजनीति स्वास्थ्य क्षेत्रका चुनौती सामना गर्न सक्नुपर्छ : प्रधानमन्त्री समाज काभ्रेमा सुमो दुर्घटना, चालकसहित १० जना घाइते

रविको समर्थकमा उर्लिए कपिलवस्तुवासी

सनिउल्ला धोबी, कपिलवस्तु भाद्र ७,
कपिलवस्तुमा स्वर्गीय पत्रकार शालिकराम पुडासैनी प्रकरणमा प्रहरीको छानबिनमा रहेका न्यूज २४ का सिधा कुरा जनता संग कार्यक्रम प्रस्तोता रवि लामिछाने समर्थकले प्रदर्शन गरेका छन । रवीका समर्थकहरुले जिल्लाको शिवराज नगरपालिका चन्द्रौटा बजारमा प्रर्दशन तथा र्याली निकालेका हुन ।
पत्रकार लामिछानेको रिहाइको माग गर्दै समर्थकहरुले चन्द्रौटा बजार परिक्रमा गर्दै कोण सभा गरेको हो । शिवराज युथको आयोजनामा रवि सर्मथकहरुको स्वतः स्फूर्त रुपमा जममा भएका युवाहरुले रवि लाई न्याय दे लेखिएका पम्पप्लेट सहित युवाहरुले प्रदर्शन गरेका हुन ।

प्रदर्शन पछि भएको कोण सभामा बोल्ने वक्ताहरुले सच्चा देशभक्त पत्रकारलाई फसाउन खोजेको भन्दै उनको रिहाईको माग गरेका थिए । प्रदर्शनका संयोजक अजय थापाले देश भन्दा माथी राजनिति हुन नसक्ने भन्दै आज रविको रिहाइका लागी युवाहरु स्वतः स्फुर्त रुपमा सहभागीको बताएका थिए । अझै पनि सरकारले छानबिन भन्दै पत्रकार लामिछानेलाई हिरासतमा राखे अझै कडा आन्दोलनमा जाने थापाले बताए ।
प्रदर्शन पछिको कोण सभामा युवाहरु पत्रकार पुडासैनी र रविले न्याय पाउनु पर्ने बताएका छन । रविले भष्ट्रचार न्युनिकरणमा कार्यक्रम मार्फत खबरदारी गरेकोले उनलाई फसाउन खोजेको युवा दिपक घिमिरेले बताए । देशमा नै केहि गरौं भन्दै काम गरेका व्यक्तिलाई अनाहकमा फसाउन खोज्दा युवाहरु चुप लागेर नबस्ने उनले जनाए ।
आजबाट सुरु भएको रवि सर्मथकको प्रदर्शन उनको रिहाइ नहुदा सम्म निरन्तर जारी रहने आयोजक शिवराज युथले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP