Trending
समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन समाज फाइजरको एक लाख डोज खोप सोमबार नेपाल आइपुग्ने खेल विकासले च्यासलबाट ए डिभिजन लिग खेल्ने flash सिकेका कुरालाई व्यवहारमा लागु गरे मात्र समाज रुपान्तरणमा टेवा पुग्छः मेयर अधिकारी समाज जयनगर–कुर्था रेलमार्ग नेपाललाई हस्तान्तरण समाज बाढी र डुबानको दीर्घकालीन समाधान हुन्छ : प्रधानमन्त्री देउवा

कपिलवस्तुमा खसीबोकाको तस्करी बढदै : भन्सार छलि नेपाल भित्रिदै गर्दा पक्रऊ

कृष्णनगर भदौ ८

कपिलवस्तुमा भारतबाट नेपालतर्फ भन्सार छली ल्याएदै गरेका खसीबोका ईलाका प्रहरी कार्यालय गणेशपुर प्रहरीले बरामद गरेको छ । ईलाका प्रहरी कार्यालय गणेशपुरबाट खएिको प्रहरी टोलीले गेडुवाजोतबाट १ लाख ४ हजार बराबरको खसीबोका बरामद गरेको हो । भारतको सीमावर्ती नाका कृष्णनगरको बाटो हुँदै ल्याउँदै गरेका खसीबोका गेडुवाजोतमा प्रहरीलाई देखेपछि खसीबोका ल्याउने व्यक्तिहरु भारततर्फ भागेका थिए ।

बरामद गरिएका खसिबोका पशु क्वारेन्टाइन कृष्णनगरमा बुझाइएको र उक्त खसिबोका १ लाख ४ हजारमा लिलाम गरिएको इलाका प्रहरी कार्यालय गणेशपुरका प्रहरी निरिक्षक मधु नेपालले जानकारी दिनुभएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP