Trending
समाज निःशुल्क शिक्षा ऐन कार्यान्वयनको खाका छिट्टै आउँछ : शिक्षामन्त्री भट्टराई अन्तर्राष्ट्रिय इजरायली प्रधानमन्त्रीको दबाब बढाउने वाचापछि गाजामा घातक हमला आर्थिक उद्योगी व्यवसायीलाई पनि सरकारी वरीयताक्रममा राख्नुपर्छ : चन्द्र ढकाल राजनीति वरिष्ठ अधिवक्ता बडाल महान्यायाधिवक्तामा नियुक्त अन्तर्राष्ट्रिय अफगानिस्तानमा वर्षा र असिनाले ३५ जनाको मृत्यु, २३० घाइते समाज देशभरका विभिन्न सवारी दुर्घटनामा पाँच जनाको मृत्यु राजनीति ललितपुर महानगरले उठायो लक्ष्यभन्दा बढी राजस्व राजनीति सिमलताल घटना : कार्यदलले काम थाल्यो समाज मोहर्रम पर्व मनाउँदै मुस्लिम समुदाय समाज वायुसेवा निगमले तिर्‍यो ४३ कराेड ९ लाख ऋण

कपिलवस्तुमा खसीबोकाको तस्करी बढदै : भन्सार छलि नेपाल भित्रिदै गर्दा पक्रऊ

कृष्णनगर भदौ ८

कपिलवस्तुमा भारतबाट नेपालतर्फ भन्सार छली ल्याएदै गरेका खसीबोका ईलाका प्रहरी कार्यालय गणेशपुर प्रहरीले बरामद गरेको छ । ईलाका प्रहरी कार्यालय गणेशपुरबाट खएिको प्रहरी टोलीले गेडुवाजोतबाट १ लाख ४ हजार बराबरको खसीबोका बरामद गरेको हो । भारतको सीमावर्ती नाका कृष्णनगरको बाटो हुँदै ल्याउँदै गरेका खसीबोका गेडुवाजोतमा प्रहरीलाई देखेपछि खसीबोका ल्याउने व्यक्तिहरु भारततर्फ भागेका थिए ।

बरामद गरिएका खसिबोका पशु क्वारेन्टाइन कृष्णनगरमा बुझाइएको र उक्त खसिबोका १ लाख ४ हजारमा लिलाम गरिएको इलाका प्रहरी कार्यालय गणेशपुरका प्रहरी निरिक्षक मधु नेपालले जानकारी दिनुभएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP