Trending
flash कृष्णनगरले दियो प्रहरीलाई ‘फायर एक्स्टिङगुइसर’ राजनीति महिला लगानीकर्तालाई ऊर्जा क्षेत्रमा प्रोत्साहन गर्नुपर्छ : मन्त्री चौधरी राजनीति नेपाल-कतारबीच उच्च शिक्षा र वैज्ञानिक अनुसन्धानको क्षेत्रमा सहयोगको समझदारी समाज निजी स्कुलको शुल्क निर्धारण गर्न समिति, १५ दिनमा प्रतिवेदन बुझाउने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकामा टिकटकमाथि प्रतिबन्ध लगाउने विधेयक कांग्रेसद्वारा पारित समाज बेरोजगार र अस्थायी कर्मचारीलाई शिक्षक सेवा, लोक सेवा र बैंकका निःशुल्क कक्षा चलाउँदै बिहादी राजनीति नेपाल र कतारबीच आठ क्षेत्रमा सहकार्यको समझदारी समाज जंगलमा लागेको डढेलो बस्तीमा फैलिँदा पाँच घर नष्ट राजनीति स्वास्थ्य क्षेत्रका चुनौती सामना गर्न सक्नुपर्छ : प्रधानमन्त्री समाज काभ्रेमा सुमो दुर्घटना, चालकसहित १० जना घाइते

भरतपुरमा तोकियो निषेधित क्षेत्र पाँचजना भन्दा बढी मानिस जम्मा नहुन प्रशासनको आदेश


चितवन
भरतपुरका बिभिन्न स्थानमा भदौ ९ गते बिहान ६ बजे देखि अर्को आदेश नभएसम्मको लागी पाँचजना भन्दा बढी ब्यक्ति जम्मा नहुन जिल्ला प्रशासन कार्यालय चितवनले सुचना जारी गरेको छ ।
प्रमुख जिल्ला अधिकारी जितेन्द्र बस्नेतद्धारा जारी आदेशमा कार्यक्रम प्रस्ताेता रवि लामिछाने रिहाईको माग गर्दै हुने प्रदर्शनबाट अशान्ति र हुलदंगा हुन सक्ने देखिएकाले चारकिल्ला तोकेर एकै ठाँउमा पाँचजना भन्दा बढी मानिस जम्मा हुन नपाईने उल्लेख छ ।
चारकिल्लामा पूर्व बाईपास सडक तर्फको आन्तरिक राजस्व कार्यालयको चोकदेखि घरेलु कार्यालय चोक सम्म, पश्चिममा पूर्व पश्चिम लोकमार्गको सप्तगण्डकी अस्पताल देखि चौबिसकोठी चोकसम्म, उत्तरमा बाईपास सडकतर्फको आन्तरिक राजस्व कार्यालयको चोकदेखि भरतपुर अस्पताल, पुरानो मेडिकल कलेज जानेचोक, नारायणी माविचोक, कृषिज्ञानकेन्द्र चोक हुदै चौबिसकोठी सम्म,
र दक्षिणमा बाईपास सडक तर्फको घरेलुकार्यालयको चोकदेखि दुरसञ्चारचोक हुदै पूर्व पश्चिम लोकमार्गको सप्तगण्डकी अस्पतालचोक सम्म रहेको छ ।
स्थानीय प्रशासन ऐन २०२८ को दफा ६ को ९३ क. बमोजिमको अधिकार प्रयोग गर्दै यस्तो आदेश जारी गरिएको सार्वजनिक सुचनामा उल्लेख छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP