Trending
राजनीति बालुवाटार बैठक : आज पनि टुंगिएन बाँडफाँड, नेताहरूसँग पालैपालो छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री राजनीति सरकार र मिटरब्याज पीडितको आज वार्ता राजनीति राष्ट्रपतिको आर्थिक सल्लाहकारमा चिरञ्जीवी नेपाल अन्तर्राष्ट्रिय रुसले भारतमा तेल बिक्री बढाउने समाज सगरमाथा आरोहणका लागि ३१ जनाले लिए अनुमति राजनीति मन्त्रीको नाम टुंगो लगाउन आज कांग्रेस कार्यसम्पादन समितिको बैठक राजनीति गठबन्धनमा संख्यामा मात्रै सहमति, आज होला त मन्त्रिपरिषद विस्तार ? राजनीति नेपाली र अमेरिकी सेनाबीच संवाद, के विषयमा भयो कुराकानी? समाज आज यी स्थानमा वर्षाको सम्भावना समाज राहदानी विभागको टोली पोर्चुगलमा

रबि सहित तिनै जानको बयान सकियो, के हुन्छ अब ?

चितवन भदौ ९
पत्रकार सालिकराम पुडासैनी प्रकरणमा मुछिएपछि पक्राउ परेका सिधा कुरा जनतासंगका कार्यक्रम प्रस्तोता रबि लामीछाने पत्रकार युवराज कँडेल र नर्स अस्मिता कार्कीको बयान सकिएको छ।बयान लगत्तै दुबै पक्षका कानुन व्यवसायीबाट बहस सुरु भएको छ। बहस सकिएपछि अदालतले थुनामा राख्ने धरौटी माग गर्ने वा साधारण तारेखमा छाड्ने भन्ने निर्णय हुनेछ। पुडासैनीलाई दुरुत्साहन गरको अभियोगमा लामिछाने युवराज कँडेल र अस्मीता भन्ने रुकु कार्कीमाथि जिल्ला सरकारी वकिल कार्यालयले ५ वर्ष कैद र ५० हजार जरिवाना मागदावी गर्दै आइतबार जिल्ला अदालतमा अभियोगपत्र दायर गरेको थियो।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP