Trending
समाज विकास निर्माणको कामलाई अघि बढाउन छुट्टै कानुन आवश्यक छ : अर्थमन्त्री शर्मा flash राष्ट्रपति भण्डारी भोलि कपिलवस्तु आउँदै : सम्पूर्ण तयारी पुरा flash लोसपा अध्यक्ष ठाकुरसहितका नेता कपिलवस्तु आउदै समाज नेपालमा काेराेनाविरुद्धकाे खाेप लगाउनेकाे सङ्ख्या १ कराेड नाघ्याे राजनीति अदालतकाे अवस्था गम्भीर छ, विश्वकाे ध्यान नेपालतिर छ : अध्यक्ष दाहाल अपराध नक्कली ब्लुबुक बनाई चोरीको मोटरसाइकल चलाउने २ जना पक्राउ खेल प्रदेश २ लाई हराउँदै लुम्बिनी फाइनलमा समाज अत्यावश्यक काम नपरी विदेश नजान सरकारको आग्रह flash शिवराजमा ३ महिने ब्युटिसियन तालिम सुरु flash शिवराज ३ मा ढकिया निर्माण तालिम सकियो

कर्मचारीका लागि रासन कर्डकाे व्यवस्था गर्न सङ्गठनको माग

काठमाडौं ।

नेपाल निजामती कर्मचारी सङ्गठनले कर्मचारी रासन कार्डको व्यवस्था गर्न माग गरेका छन् । कर्मचारीलाई आवश्यक पर्ने न्यूनतम क्यालोरी तोकी वहालवाला र सेवानिवृत्त राष्ट्रसेवक कर्मचारीका परिवारका लागि ‘निजामती कर्मचारी रासन कार्ड’ को व्यवस्था गर्न सरकारसँग आग्रह गरेका हुन् ।

संगठनले सेवाप्रति उत्तरदायी बन्दै जनताको सेवाप्रवाहलाई उच्च प्राथमिकतामा राखी कार्यक्षेत्रमा खटिन र सदाचारको व्यवहार गर्न, भ्रष्टाचारजन्य कार्यलाई निरुत्साहित पार्ने काममा लाग्न सबैलाई आह्वान गर्ने निर्णयसमेत गरिएको छ ।

बढ्दो जनसङ्ख्या, शहरीकरण, बसाइँसराइ, भौगोलिक विविधता, नागरिक अपेक्षा एवं अन्तर्राष्ट्रिय मापदण्ड अनुरुप सङ्घ, प्रदेश र स्थानीय तहको दरवबन्दी पुनरावलोकन गर्न सरकारसँग माग गर्ने सङ्गठनका महासचिव रेवन्त गौतमले जानकारी दिए ।

योग्यता पूगेका श्रेणीविहीन कर्मचारीलाई एक तह बढुवाको सुविधा प्रदान गर्न माग गर्ने, राष्ट्रसेवकको लगानीमा सञ्चालन हुने ‘राष्ट्रसेवक हाईड्रो’को विस्तृत परियोजना प्रतिवेदन (डिपिआर) तयार गरी तत्काल निर्माण कार्य शुरु गर्न सरकारसँग माग गर्ने निर्णय बैठकले गरेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP