Trending
राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन समाज फाइजरको एक लाख डोज खोप सोमबार नेपाल आइपुग्ने खेल विकासले च्यासलबाट ए डिभिजन लिग खेल्ने flash सिकेका कुरालाई व्यवहारमा लागु गरे मात्र समाज रुपान्तरणमा टेवा पुग्छः मेयर अधिकारी समाज जयनगर–कुर्था रेलमार्ग नेपाललाई हस्तान्तरण

कपिलवस्तुको दोस्रो ठुलो बजारमा कपडा बैंक

मनिष गुप्त
कपिलवस्तु
कपिलवस्तुको दोस्रोे ठुलो बजाार चन्दौटामा व्यापार संघ कपिलवस्तुले कपडा बैंक खोलेको छ । व्यापार संघ कपिलवस्तुले आज आयोजना गरेको एक कार्यक्रममा कपडा बैंकको उद्घाटन गरिएको छ ।

पुराना कपडाहरू सिधै गरिबलाई दिनु भन्दा कपडा बैंकमा दिए गरिबहरूले अफ्नो मन परेको कपडा लग्ना पाईने महाराजगंज नगरपालिका नगरप्रमुख अब्दुल कलाम खाले भने ।

कपडा बैंक मार्फत बाढी पिडित,आगलागी जस्ता घटनाहरू भए तत्काल राहत पुर्याउना सक्ने कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि प्रदेश सभा सदस्य अर्जुन केसीले भनेका छन ।

पुराना कपडाहरू जलाउनु,फल्नु भन्दा राम्रो कपडा बैंकमा ल्याउनु जसले गर्दा गरिब घरपरिवारलाई सहयोग हुना सक्छ । कपडा बैंकमा आउने गरिव घरपरिवारले अफ्नो साईज र मन पर्ने कपडा लिना सक्नु हुनाले अ(अफ्नो घरमा भएकोे पुराना कपडाहरू, सानो भएका कपडाहरू लगायतका कपडाहरू कपडा बैंक ल्याई गरिब घरपरिवारलाई सहयोग गर्न कपिलवस्तु व्यापार संघका अध्यक्ष महादेव पोखरेलले अनुरोध गरेका छन । जिल्लामा याे दास्राेे कपडा बैंक हाे ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP