Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

कपिलवस्तुको दोस्रो ठुलो बजारमा कपडा बैंक

मनिष गुप्त
कपिलवस्तु
कपिलवस्तुको दोस्रोे ठुलो बजाार चन्दौटामा व्यापार संघ कपिलवस्तुले कपडा बैंक खोलेको छ । व्यापार संघ कपिलवस्तुले आज आयोजना गरेको एक कार्यक्रममा कपडा बैंकको उद्घाटन गरिएको छ ।

पुराना कपडाहरू सिधै गरिबलाई दिनु भन्दा कपडा बैंकमा दिए गरिबहरूले अफ्नो मन परेको कपडा लग्ना पाईने महाराजगंज नगरपालिका नगरप्रमुख अब्दुल कलाम खाले भने ।

कपडा बैंक मार्फत बाढी पिडित,आगलागी जस्ता घटनाहरू भए तत्काल राहत पुर्याउना सक्ने कार्यक्रमका प्रमुख अतिथि प्रदेश सभा सदस्य अर्जुन केसीले भनेका छन ।

पुराना कपडाहरू जलाउनु,फल्नु भन्दा राम्रो कपडा बैंकमा ल्याउनु जसले गर्दा गरिब घरपरिवारलाई सहयोग हुना सक्छ । कपडा बैंकमा आउने गरिव घरपरिवारले अफ्नो साईज र मन पर्ने कपडा लिना सक्नु हुनाले अ(अफ्नो घरमा भएकोे पुराना कपडाहरू, सानो भएका कपडाहरू लगायतका कपडाहरू कपडा बैंक ल्याई गरिब घरपरिवारलाई सहयोग गर्न कपिलवस्तु व्यापार संघका अध्यक्ष महादेव पोखरेलले अनुरोध गरेका छन । जिल्लामा याे दास्राेे कपडा बैंक हाे ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP