Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

गाउपालिकामा शाखाको उद्घाटन

कपिलवस्तु

आशा लघु वितिय संस्थाले विजयनगर गाउँपालिकामा अफ्नो शाखा बिस्तार गरेको छ । विजयनगर गाउँपालिकाका प्रमुख गोपाल बहादुर थापाले सोे शाखाको उद्घाटन गर्नु भएको छ ।

विजयनगर गाउँपालिकाका अध्यक्ष्य गोपाल बहादुर थापाले लघु वितिय संस्थाबाट ऋण लिई व्यापार, व्यवसाय गर्न सहजता आई जिविको पार्जन गर्न सजिलो हुनको साथै आर्थिक सवलीकरण गर्न सहज हुने बताउनु भयो ।

त्यस्तै आशा लघु वित्तिय संस्था शाखाका प्रमुख दिपा बेल्वासेले जनता अबदेखि सेवा सुविधा सजिलै संग पाउने , ऋण लिई व्यापार, व्यवसाय गर्नका लागि न्युनतम व्याजदरमा ऋण उपलब्ध हुने, बचत गर्न तथा झिक्ना सजिलो हुने बताउनु भयो ।

वाणगंगा शाखाका अमित कठरिया,विजयनगर गा। पा का सिमान बचत तथा क्राण सहकारी संस्थाका कमला गुरुङ, सामुदायिक रेडियो विजयनगरका अध्यक्ष रामप्रघट कोरीले शुभकामना मन्तव्य दिनु भएको थियो । वडा न। ६ का वडा अध्यक्ष प्रेम बहादुर कलवार, ने।क।पा वडा कमिटि अध्यक्ष तेज प्रसाद पौडेलको आतिथ्यिता रहेको थियो भने बालमाया बुढाको स्वागत मन्तव्यमा सम्पन्न भएको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP