Trending
समाज जाजरकोट भूकम्प पीडितले अझै पाएनन् चीन सरकारले घोषणा गरेको सहयोग समाज दुर्घटना न्यूनीकरण गर्न व्यक्ति स्वयम सचेत हुनुपर्छ : मुख्यमन्त्री कार्की अन्तर्राष्ट्रिय अधिकारकर्मीको तत्काल रिहाइ गर्न चीनसँग अमेरिकाको माग समाज बाँकेमा हावाहुरीले कम्पाउन्ड वाल भत्काउँदा च्यापिएर एक महिलाको मृत्यु समाज खोलाले बगाएर एकजनाको मृत्यु राजनीति जीबी राईको लोकेसन पत्ता लागिसक्यो छिट्टै ल्याउँछौं : गृहमन्त्री लामिछाने राजनीति राजनीतिक परिवर्तनमा महिलाहरुको ठूलो योगदान छ : सभापति देउवा समाज कपिलवस्तु अस्पतालमा स्वीकृति बिना काटियाे ९ थान रुख, गल्ति मेसु वा अरु कसैकाे ? flash भन्सार एजेन्ट, सुरक्षाकर्मी र सराेकारवालासँग अन्तरक्रिया आर्थिक ग्लोबल आइएमई बैंकको नयाँ एटीएम त्रिभुवन अन्तर्राष्ट्रिय विमानस्थल परिसरमा

गैरजिम्मेवार विद्युत हाकिम, नागरिक अन्धकारमा

कपिलवस्तु

बिद्युत प्रविधिकरण कृष्णनगरले चरम लापरबाही गरेको छ । शानिवार बिहान ७ बजे देखि बिधुत अवरुद्ध हुदा नागरिकहरु अन्धकारमा बस्नु परेको छ । क्षेत्र भित्रमा बिहानै देखि अन्धकार हुदा उद्योग व्यावसायी सगै स्थानीय आक्रोशित भएका छन । सर्किट डिभर चार्च र ट्रासफर्मर राख्नुपर्ने भन्दै १० घन्टा अवरुद्ध हुने सुचना जारी गरेको थियो । निर्धारित समय कुरेर बसेका नागरिकहरु समयमा लाइन नआएपछि कारण माग गरेका छन । कार्यालय प्रमुख कमर आलम गैरजिम्मेवार हुँदै मोबाइल समेत सम्पर्क हुन सक्दैन । कार्यालयको टेलिफोन पनि सम्पर्क नहुदा नागारिकहरुले अवरुद्धको बिषयमा जानकारी माग गरेका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP