Trending
flash कृष्णनगरले दियो प्रहरीलाई ‘फायर एक्स्टिङगुइसर’ राजनीति महिला लगानीकर्तालाई ऊर्जा क्षेत्रमा प्रोत्साहन गर्नुपर्छ : मन्त्री चौधरी राजनीति नेपाल-कतारबीच उच्च शिक्षा र वैज्ञानिक अनुसन्धानको क्षेत्रमा सहयोगको समझदारी समाज निजी स्कुलको शुल्क निर्धारण गर्न समिति, १५ दिनमा प्रतिवेदन बुझाउने अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकामा टिकटकमाथि प्रतिबन्ध लगाउने विधेयक कांग्रेसद्वारा पारित समाज बेरोजगार र अस्थायी कर्मचारीलाई शिक्षक सेवा, लोक सेवा र बैंकका निःशुल्क कक्षा चलाउँदै बिहादी राजनीति नेपाल र कतारबीच आठ क्षेत्रमा सहकार्यको समझदारी समाज जंगलमा लागेको डढेलो बस्तीमा फैलिँदा पाँच घर नष्ट राजनीति स्वास्थ्य क्षेत्रका चुनौती सामना गर्न सक्नुपर्छ : प्रधानमन्त्री समाज काभ्रेमा सुमो दुर्घटना, चालकसहित १० जना घाइते

नुहाउने क्रममा बेपत्ता भएको ३ जनाको शव भेटियो

मनिष गुप्ता

कपिलवस्तु

कपिलवस्तुको शुद्धाधन गाउपालिका ६ वेलभारीया नजिकको नदीमा नुहाउदा वेपत्ता भएका ३ जनाको शव भेटिएको छ । १ जना वालिकाको शव बिहाना फेला परेको थियो भने २ जनाको शव दिउसो १२ बजे भेटिएको जिल्ला प्रहरी कार्यलय कपिलवस्तुले जनाएको छ।

खोज्ने क्रममा आज  बेचनप्रसाद कहारका १५ वर्षीय छोरी तारा कहार र घनश्याम रैदास की ८ वर्षीया छोरी खुस्वु रैदास र कमलेस कोहारका  २५ वर्षीया पत्नि तारामति कोहारको शव फेला परेको प्रहरी नायब उपरीक्षक सुनिल मल्लले जानकारी दिए । शव शुद्धोधन गाँउपालिकाको वडा नं। ६ कै ननखोरीयमामा भेटिएको हो ।

उनिहरु सन्तघाटमा नुहाउन जादा सोमबार डुवेका थिए । खोलामा पसेका ५ जना मध्ये ३ जना डुवेका थिए । खोजी गर्न नेपाल प्रहरी र सशस्त्र प्रहरीको टिम परिचालन गरीएको थियो । शव भेटिए संगै गाउमा मातमको माहोल छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP