Trending
समाज निःशुल्क शिक्षा ऐन कार्यान्वयनको खाका छिट्टै आउँछ : शिक्षामन्त्री भट्टराई अन्तर्राष्ट्रिय इजरायली प्रधानमन्त्रीको दबाब बढाउने वाचापछि गाजामा घातक हमला आर्थिक उद्योगी व्यवसायीलाई पनि सरकारी वरीयताक्रममा राख्नुपर्छ : चन्द्र ढकाल राजनीति वरिष्ठ अधिवक्ता बडाल महान्यायाधिवक्तामा नियुक्त अन्तर्राष्ट्रिय अफगानिस्तानमा वर्षा र असिनाले ३५ जनाको मृत्यु, २३० घाइते समाज देशभरका विभिन्न सवारी दुर्घटनामा पाँच जनाको मृत्यु राजनीति ललितपुर महानगरले उठायो लक्ष्यभन्दा बढी राजस्व राजनीति सिमलताल घटना : कार्यदलले काम थाल्यो समाज मोहर्रम पर्व मनाउँदै मुस्लिम समुदाय समाज वायुसेवा निगमले तिर्‍यो ४३ कराेड ९ लाख ऋण

कपिलवस्तुमा डेङ्गु बाट एक जनाको मृत्यु

कपिलवस्तु
कपिलवस्तुमा डेगु रोग बटा १ जनाको ज्यान गएको छ । मंगलवार वुद्धभुमी नगरपालिका २ गोरुसिगेका आषा काजी शाक्यको ज्यान गएको हो । शाक्य विमारी भए पछी गौतम वुद्ध सामुदायिक मुटु अस्पतालमा ५ दिन उपचार गरी घर फर्किएका थिए ।

वुद्धभुमीमा नया विमारी फेला परे
वुद्धभुमी नगरपालिकामा डेंगुका विरामी बढेका छन् । यसै विच गोरुसिगेमा १ जना डेगुका थप विमारी फेला परेका छन । स्थानीय मथुरा देवी भुसाल भित्र पनी डेगु भेटिएको छ । भुसाल संगै बुद्धभुमीमा डेङ्गुका ३ जना बिमारी फेला परेका छन । तिन जना विमारी एकै टोलका हुन ।

विशेष गरि चन्द्रौटा, गोरुसिंगे बाणगंगा तथा कपिलवस्तु नगरपालिका क्षेत्रमा यसका विरामी देखिएको जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय कपिलवस्तुले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP