Trending
राजनीति एमाले महाधिवेशन : नारायणी किनारमा उद्घाटन, सौराहामा बन्द सत्र अन्तर्राष्ट्रिय सुडानका प्रधानमन्त्री सेनाको नजरबन्दमा समाज द्वन्द्वपीडितको परिचयपत्रले सिंहदरबार प्रवेश गर्न पाइने flash वर्षाले धान बालीमा भएको क्षतिपूर्तिको माग गर्दै विजयनगरका कृषकले बुझाए ज्ञापन पत्र अन्तर्राष्ट्रिय अमेरिकाले साढे ५५ हजार अफगानीलाई स्थायी पुनर्वासको व्यवस्था गर्ने समाज दसौँ एसियन भैँसी सम्मेलन आजदेखि राजनीति सर्वोच्चको ‘फुल कोर्ट’ आज, १४ न्यायाधीशको बहिष्कार अन्तर्राष्ट्रिय लागुऔषध तस्कर उसागालाई अमेरिका पठाइने समाज आज दिउँसो वर्षाको सम्भावना‚ उच्च पहाडी र हिमाली भेगमा हिमपात समाज ‘नेपालमा प्रयोग भएका सबै खोप गर्भवतीले लगाउन मिल्छ’

कपिलवस्तुमा डेङ्गु बाट एक जनाको मृत्यु

कपिलवस्तु
कपिलवस्तुमा डेगु रोग बटा १ जनाको ज्यान गएको छ । मंगलवार वुद्धभुमी नगरपालिका २ गोरुसिगेका आषा काजी शाक्यको ज्यान गएको हो । शाक्य विमारी भए पछी गौतम वुद्ध सामुदायिक मुटु अस्पतालमा ५ दिन उपचार गरी घर फर्किएका थिए ।

वुद्धभुमीमा नया विमारी फेला परे
वुद्धभुमी नगरपालिकामा डेंगुका विरामी बढेका छन् । यसै विच गोरुसिगेमा १ जना डेगुका थप विमारी फेला परेका छन । स्थानीय मथुरा देवी भुसाल भित्र पनी डेगु भेटिएको छ । भुसाल संगै बुद्धभुमीमा डेङ्गुका ३ जना बिमारी फेला परेका छन । तिन जना विमारी एकै टोलका हुन ।

विशेष गरि चन्द्रौटा, गोरुसिंगे बाणगंगा तथा कपिलवस्तु नगरपालिका क्षेत्रमा यसका विरामी देखिएको जिल्ला स्वास्थ्य कार्यालय कपिलवस्तुले जनाएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP