Trending
flash भ्रष्टाचार मुद्दामा मुछिएका सांसद यादव निलम्बित अन्तर्राष्ट्रिय नेतन्याहूले सार्वजनिक गरे युद्धपछिको गाजाबारे योजना राजनीति परराष्ट्रमन्त्री साउद र भारतीय विदेशमन्त्री जयशंकरबीच भेटवार्ता राजनीति साँस्कृतिक महोत्सवमा सहभागी हुन प्रधानमन्त्री आज सर्लाही जाने समाज आज माघ शुक्ल पूर्णिमा, स्वस्थानी व्रत समापन गरिँदै समाज पर्खाल ढल्दा एकजनाको मृत्यु अपराध प्रसूति गृहबाट चोरिएको शिशु काँडाघारीमा फेला, महिला पक्राउ समाज टिकटक खुला गर्ने इन्टरनेट कम्पनीसँग प्राधिकरणले माग्यो स्पष्टीकरण खेल वाफ च्याम्पियनसिपमा नेपालले आज प्यालेस्टाइनसँग खेल्ने flash कृष्णनगरको अस्थायी बस पार्क पुरानो नगरपालिका प्राङ्गणमा

मालपोत कर्मचारीद्धारा सेवाग्रही कुटिए

सनिउल्ला धोबी

कपिलवस्तु, भद्रा १८
कपिलवस्तुको चन्द्रौटामा मालपोत कार्यालयका कर्मचारीद्धारा सेवाग्रही कृटीएका छन । मालपोतका कम्प्युटर अपरेटर अमित कुमार अग्रहरीले सेवाग्रहीलाई मुक्का प्रहर गरी कुटेका हुन । मालपोतका कर्मचारी अग्रहरीले कपिलवस्तु शिवराज नगरपालिका वडा नं ६ पिपरी वस्ने बर्ष २५ का हरि नारायण मौर्या माथी मुक्का प्रहर गरेका हुन ।


मौर्याको मुखमा चोट लागेको छ । काम गराउने क्रममा कम्प्युटर अपरेटर अग्रहरीले रकम माग गरेकोले भनाभन हुदा उनले मुक्का प्रहर गरेका हुन । मुक्का प्रहर गरेपछी मालपोत कार्यालयको काम प्रभावित भएको थियो ।


मालपोत कार्यालय चन्द्रौटाका प्रमुख टिकाराम पौडेलले सेवाग्रहीसगँ भएको विवादलाई समाधान गर्ने बताएका छन । उहाले यदी कुनै पनि कर्मचारीले रकम लिएको थाहा पाए कर्वाही गरीने बताउनु भयो । साथै उहाँले कार्यालयमा कर्मचारीको आभाव भएकोले काम गर्दा कठिनाई भएको जानकारी दिनु भयो ।


सेवाग्रही आफैले पनि फाइल लिएर नगइ लेखापढि गर्नेलाई पठाउने हुदाँ सेवाग्राही भन्दा लेखापढि व्यवसायीहरुको भिड हुने गरेको उनले स्वीकार गरे । मालपोत कार्यालयमा कर्मचारी बाहेक अरुले फाइल खोज्ने यताउता गराउन नपाउने भए पनि चन्द्रौटा मालपोत कार्यालयमा भने सेवाग्रही फाइल खोज्ने देखि अन्य कामहरु लेखपढि व्यवसायीहरुले अझै पनि गर्दै आएका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP