Trending
राजनीति अपहरणको आरोपमा पाँच जना पक्राउ राजनीति मनमोहन अधिकारी अविचलित कम्युनिष्ट आन्दोलनको पर्याय : ईश्वर पोखरेल राजनीति दलमा आबद्ध शिक्षकलाई कारवाही गर्न शिक्षामन्त्रीले मागिन् निर्वाचन आयोगसँग विवरण राजनीति कर्णालीका मुख्यमन्त्री कँडेलले आज विश्वासको मत लिँदै राजनीति मनमोहन अधिकारीको २५औँ स्मृति दिवस आज समाज बाँकेका किसान चैते धानप्रति आकर्षित समाज ट्र्याक्टरबाट खसेर एकजनाको मृत्यु समाज वनमा लागेको डढेलो गाउँ फैलिँदा १३ घर खरानी अन्तर्राष्ट्रिय पत्नीलाई मुद्दा परेपछि स्पेनका प्रधानमन्त्रीले स्थगन गरे सार्वजनिक जिम्मेवारी राजनीति अहिलेको स्वतन्त्रता र अधिकार कसैको निगाहबाट प्राप्त हैन : पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी

महिला हिंसा अन्त्यका लागि कडा कानुन बनाउन आग्रह

काठमाडौं

सांसदहरुले महिला हिंसा अन्त्यका लागि कडा कानुन बनाउन सरकारसँग माग गरेका छन् ।

राष्ट्रियसभाको बुधबार बसेको बैठकको शून्य समयमा बोल्दै सांसदहरुले महिलामाथि दिन–प्रतिदिन हिंसा बढ्दै गएको भन्दै रोक्नका लागि कडा कानुन ल्याउन सरकारको ध्यानाकर्षण गराएका हुन् ।

बैठकमा सांसद धनकुमारी खतिवडाले हत्या, हिंसा र बालिका तथा किशोरीमाथि बलात्कारका घटना बढेको भन्दै दोषीलाई कडा कारबाही गर्न सरकारसँग माग गरिन् ।

उनले सरकारले प्रभावकारी सुरक्षा व्यवस्थाको प्रत्याभूति गर्न नसकेकाले हत्या, हिंसा र बलात्कारका घटना बढिरहेको जिकिर गरिन् ।

सांसद मुक्ताकुमारी यादवले प्रदेश नम्बर–२ को सरकारले ‘बेटी बचाऊ बेटी पढाऊ’ नारा अघि सारिरहेका बेला बालिकामाथि ‘एसिड’ आक्रमण भएको भन्दै संविधान संशोधन गरेर अपराधीलाई फाँसीको सजाय दिने व्यवस्था गर्न माग गरिन् ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP