Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

प्रहरीलाई घाईते बनाएको गाडि खोज तलास भई रहेको छ : प्रहरी उपरिक्षक जबरा


कपिलवस्तु
जिल्लाको कृष्णनगर स्थित गुर्चिहवामा सडक दुर्घटनामा प्रहरी हवल्दार घाइते भएका छन।
बुधबार विपरित दिशाबाट आएको गाडिले लु ८ प ६१२४ नम्बरको मोटरसाइकिललाई ठक्कर दिँदा जिल्ला प्रहरी कार्यालय कपिलवस्तुमा कार्यरत प्रहरी हवल्दार दोमबहादुर घर्ती घाइते भएका हुन् ।


घाइते घर्तीको उपचारका लागि शिवराज अस्पताल बहादुरगँज लगिए तपनि थप उपचारका लागि बुटवल लगिएको इप्रका बहादुरगंजका प्रहरी नायब निरीक्षक अभय रावतले जानकारी दिनुभयो । घाईते हवलदार घर्तीको भैरहवा मेडिमल कालेजमा उपचार पछि होस आएको जिल्ला प्रहरी कार्यलयले जनाएको छ । घाईत घर्तीलाई ठक्कर दिने दुई वटा गाडि पक्रऊ गरि अनुसन्धान भई रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय कपिलवस्तु प्रहरी उपरिक्षक दिप समशेर जबराले जानकारी गराएका छन ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP