Trending
flash मुख्यमन्त्री गिरी र उपाध्यक्ष मौलाना विच भेटघाट समाज अत्यधिक रक्तस्रावले सोलुखुम्बुमा सुत्केरीको मृत्यु समाज ६२ लाख नयाँ पुस्तक छापिइसके, समयमा किताब पुग्छ : जनक शिक्षा राजनीति मधेश प्रदेश : मन्त्रिपरिषद विस्तार‚ माओवादी अझै बाहिर राजनीति कैदी सांसदलाई छाड्न माग गर्दै कैलालीमा जुलुस अपराध बलि दिन भारत पुर्‍याइएकी बालिकाको उद्धार, नजिककै साथीको संलग्नता flash बिमित केसीका परिवारलाई दश लाखको चेक हस्तान्तरण अपराध बैंक एकाउन्ट ह्याक गर्ने ८ जना ललितपुरबाट पक्राउ flash नदीजन्य पर्दाथ निकासीमा नक्कली बिल प्रयोग flash बोक्सी लगाएर देवर मारेको आरोपमा कुटपिट, प्रहरीले लिएन उजुरी

शिवराजले मनायो १७ औं धान दिवस

कपिलवस्तु
१५ असार । शिवराज नगरपालिकाले सोमबार १७ औं धान दिवस तथा रोपाइँ महोत्सव मनाएको छ । लक्ष्मी महिला तरकारी कृषक समुहको सहयोगमा वडा नम्बर ३ को मदवा स्थित खेतमा धान रोपी नगरपालिकाले दिवस मनाईएको हो ।

रोपाइँ शुभारम्भ कार्यक्रममा बोल्दै मेयर नेत्रराज अधिकारीले कृषि कार्यलाई प्रोत्साहन गर्न दिवस सान्दर्भिक रहेको भन्दै धान लगायत सबै कृषिजन्य वस्तुमा नेपालीहरु आत्मनिर्भर हुनुपर्नेमा जोड दिनुभयो ।

सोही कार्यक्रममा बोल्दै  प्रदेश ५ का प्रदेश सभा सदस्य अजुर्न कुमार केसीले युवाहरुले कृषि क्षेत्रमा रोजगारीको अवसर खोज्नु पर्ने समय आएको बताउनुभयो । यस वर्ष राष्ट्रिय धान दिवसको नारा ‘धान उत्पादनमा वृद्धि, आत्मनिर्भरता र समृद्धि’ तय गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP