Trending
flash नेपालको तराई लगायत विश्वभरि मनाउने गरिन्छ करवा चौथ flash प्रदेश सरकारबाट विनियोजित सञ्चार बजेटको भ्रमपूर्ण समाचार प्रति बुद्ध दर्पणको ध्यानाकर्षण खेल टी-२० विश्वकप : बंगलादेशविरुद्ध श्रीलंकाको ५ विकेटको जित समाज दाङमा बस दुर्घटना हुँदा १ जनाको मृत्यु, २१ घाइते राजनीति प्रदेश १ प्रदेशसभा बैठक : कात्तिक १५ सम्म स्थगित, कांग्रेसमै भाँडभैलो flash विजयनगरमा आज ६० प्रतिशत बढिलाई भिटामिन ‘ए’ र जुकाको औषधि खुवाइयो समाज पाँच वर्षमा १ लाखभन्दा बढी सवारी दुर्घटना, १० हजारभन्दा बढीको मृत्यु समाज सर्वोच्चका १४ न्यायाधीशले पूर्ण बैठक बहिस्कार गर्ने राजनीति चार वर्षअघि हारेका थिए, फेरि मत गन्दा २ भोटले वडाध्यक्ष जिते flash टोल विकास संस्था व्यवस्थापन तथा नेतृत्व विकास सम्बन्धि क्षमता अभिवृद्धि तालिम सुरु

निजि विद्यालयले अनलाईन कक्षा संचालनको दस्तुर नलिएको दावी


माधब बेल्बासे
चन्द्रौटा,
कपिलवस्तुको शिवराज नगरपालिका भित्रमा दुई निजि विद्यालयले अनलाईन कक्षा वापत कुनै दस्तुर नलिएको दावी गरेका छन् । विभिन्न संचार माध्यममा आएको समाचारको खण्डन गर्दै विद्यार्थीहरुवाट कुनै पनि शुल्क नलिएको जनाएका छन् । विहिवार शिवराज नगरपालिका वडा १ शिवपुरमा रहेको शिवगढी ईङलिस बोडिङ स्कुलका प्रिन्सीपल तोयानाथ गैरेको हस्ताक्षरमा जारीको भएको प्रेस विज्ञाप्तीमा अनलाई कक्षा संचालन भएपनि त्यसवापत कुनै शुल्क नलिइने बताइएको छ ।
असार १ गते देखि विद्यालयले अनलाई भचुअल कक्षा संचालन गरेको भएपनि त्यसवापत विद्यालयले शैक्षिक शत्र २०७७ को विद्यार्थी वाट कुनै पनि शुल्क नलिएको गैरेले बताउनुभयो । असार २३ गते अखिल क्रान्तीकारीले विद्यालयमा कालो ब्यानर टागेको र सोहि दिन नै संचार माध्यममा भर्चुअल अनलाईन वापत शुल्क लिएको भन्ने समाचार आएकोले उक्त समाचार सरासर गलत रहेको उहाँले बताउनुभयो । त्यस्तै शिवराज ५ चन्द्रौटामा रहेको आवर मदरल्याण एकाडेमिले अनलाईन कक्षा संचालन गरेवापत विद्यालयले शुल्क लिएको भन्ने समाचार आएकोले उक्त समाचार झुटो र तथ्यहिन रहेको जनाएको छ । विद्यालयका प्रिन्सीपल नारायण भण्डारी द्धारा हस्ताक्षमा जारी गरेको प्रेस बिज्ञाप्तीमा विद्यालयले सरकारको नियम तथा प्याब्सन र क्षेत्रीय कार्यालय बाट आउने निर्देशनलाई पुर्ण रुपमा पालना गर्ने उल्लेख गरिएको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP