Trending
समाज पहुचँमार्ग भत्किनुको कारणबारे छानबिन गर्न माग खेल स्कटल्याण्ड समूह विजेता बन्दै सुपर १२ मा, ओमान बाहिरियो राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतदानको मिति सार्ने सत्तापक्षको कसरत‚ आजै गर्नुपर्ने विपक्षीको अडान राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतमाथि छलफल आज, मतदान मिति सार्ने सत्ता पक्षको कसरत खेल टि-२० विश्वकप : सुपर १२ मा बंगलादेश समाज बाढीले कैलालीमा जनजीवन अस्तव्यस्त, विपन्न बस्तीमा गाँसकै समस्या समाज प्रधानमन्त्रीले आज कैलाली र बर्दियाको बाढी-पहिरो प्रभावित क्षेत्रको निरीक्षण गर्दै राजनीति एमाले स्थायी कमिटी बैठक आज पनि बस्दै समाज विराटनगर विमानस्थल भोलिदेखि खुलाउने तयारी समाज बाढी पहिरो तथा डुबान प्रभावित क्षेत्रमा कोरोनासँगै सरुवा रोगको जोखिम

कपिलवस्तुको विकास,सम्भावना तथा चुनौती र समाधान विषयक आज साँझ ५ बजे बहस हुने

कपिलवस्तु

कपिलवस्तुको विकास,सम्भावना तथा चुनौती र समाधान विषयक बहस आज साँझ ५ बजे शनिबार गुगल मीट वाट हुने भयेको छ।

कपिलवस्तु समाजको आयोजना र पी एस एम ग्लोबल कन्सल्टेन्सी प्रा ली को सह आयोजनामा आज को प्यानालिस्ट पूर्व मंत्री दीपकुमार उपाध्याय , शिवराज नगरपालिकाका मेयर नेत्र अधिकारी, वरिष्ठ अधिवक्ता प्रकाशमणि शर्मा भुसाल तथा टेलिकम विज्ञ विश्वनाथ गोयल हुनुहुन्छ।

कपिलवस्तुको विकासको लागि आ(आफ्नो धारणा राख्नु हुने भर्चुवल कार्यक्रममा सबैको सह्भगिता रहने कपिलवस्तु समाजले जनाएको छ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP