Trending
राजनीति नेपालमा बसेर अध्ययन गर्न चाहने विदेशीलाई विद्यार्थी भिसा दिनुपर्छ : सचिव काफ्ले समाज शान्ति प्रक्रियामा दमननाथ र पद्मरत्नको योगदान बिर्सन सकिँदैन : परराष्ट्रमन्त्री श्रेष्ठ राजनीति बलिया दललाई पाखा लगाए नेपालको राजनीति सही बाटोमा जान्न : महासचिव पोखरेल राजनीति हामीले बुर्जुवाहरूसँग कम्परमाइज गरेका छौं : प्रचण्ड अन्तर्राष्ट्रिय इटालीको डुङ्गा दुर्घटनामा मृत्यु हुनेको सङ्ख्या ३४ पुग्यो राजनीति समाजवाद उन्मुख अर्थतन्त्र निर्माण हुनेगरी बजेट ल्याएका छौँ : अर्थमन्त्री राजनीति तानसेन नगरले ल्यायो पौने दुई अर्बको बजेट अन्तर्राष्ट्रिय भारतद्वारा ओमानसँग स्वतन्त्र व्यापार सम्झौतामा हस्ताक्षर गर्ने तयारी समाज डेंगी नियन्त्रण गर्न पानी पोख्‍ने अभियान राजनीति एमालेको एक मात्र लक्ष्य मिसन ०८४ हो : मन्त्री चौधरी

कृष्णनगर घटनाका मुख्य आरोपी शाह पक्राउ

कपिलवस्तु, १६ कात्तिक । कृष्णनगर घटनाका मुख्य आरोपी जमाल शाहलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । शाहलाई कृष्णनगर स्थित आफ्नै घरबाट पक्राउ गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । लक्ष्मीपूजाको मूर्ति विसर्जनको क्रममा कृष्णनगरमा दुई समुह विच विवाद भएको थियो । विवाद पछी प्रदर्शनका क्रममा प्रहरीले चलाएको गोली लागेर २० वर्षीय सुरज कुमार पाण्डेको ज्यान गएको थियो ।

पक्राउ परेका शाहलाई कृष्णनगरबाट जिल्ला सदरमुकाम तौलिहवा ल्याईदै गरेको इलाका प्रहरी कार्यालय कृष्णनगरले जनाएको छ । लक्ष्मीपुजाको मुर्ति बिर्सजनमा बिवाद सृजना गर्ने र झडप सम्मको अवस्था निम्त्याउने मुख्य व्यक्तिको रुपमा जमाल शाह उपर आरोप लागेको छ ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP