Trending
समाज आज पनि देशका केही ठाउँमा हल्का पानी पर्ने राजनीति न्यायालयको गरिमाका लागि निकास दिन प्रधानन्यायाधीशलाई पूर्वन्यायाधीशहरुको आग्रह राजनीति एमाले वडा अधिवेशन आज‚ अध्यक्ष ओलीले भर्चुअल माध्यमबाट उद्घाटन गर्ने समाज विराटनगर विमानस्थल आजदेखि सञ्चालनमा आउने समाज प्रतिवेदन लागू गर्न प्रधानन्यायाधीशलाई बारको १५ दिने अल्टिमेटम खेल मैत्रीपूर्ण फुटबलमा नेपाली २३ वर्षमुनिकाे फुटबल टोली इन्डोनेसियासँग २–० ले पराजित flash शिवराजमा नेकपा एसकाे फेरि भ्रमकाे खेती, आफू नेकपा एमालेमै रहेकाे राधेश्याम थारूकाे भनाई समाज कानुन व्यवसायीको तयारी : प्रधानन्यायाधीशको राजीनामा नआए आन्दोलन समाज फाइजरको एक लाख डोज खोप सोमबार नेपाल आइपुग्ने खेल विकासले च्यासलबाट ए डिभिजन लिग खेल्ने

ईटा उद्योगका ६ मजदूर बालवालिकालाई राहत

कपिलवस्तु
कपिलवस्तुको एक ईटा उद्योगमा कार्यरत ६ जना बालवालिकाहरुलाई राहत सामाग्री बितरण गरिएको छ । वालश्रम बिरुद्ध काम गर्दै आएको दलित मानव अधिकार निगरानी समिति कपिलवस्तुले राहत बिरतण गरेको हो । कोरोना भाइरसका कारण उद्योग संचालन नभएका कारण मजदूरहरुको जिविको पार्जनमा समस्या भएकोले राहत वितरण गरिएको दलित मानव अधिकार निगरानी समितिका अध्यक्ष मिना परियारले बताउनुभयो । शिवराज नगरपालिका ६ विरपुरमा रहेको जनता ईटा उद्योगमा १४ वर्ष देखि १८ वर्ष उमेर समुहका बालवालिकाहरुलाई उक्त सामाग्री वितरण गरिएको परियारले बताउनुभयो ।
राहात सामाग्रीमा प्रति मजुदर ५० केजि चामल,दाल चार केजि,तेल २ लिटर,नून ३ केजि,किशोरीहरुको लागि सेनेटरी प्याड १० पिस,मास्क,सेनेटाइजर प्रदान गरिएको बताइएको छ । सस्थाले शिवराज नगरपालिकाका ६ वटा वडा र महारागञ्ज नगरपालिकाका ६ वटा वडामा वालश्रम बिरुद्ध काम गरिरहेको अध्यक्ष परियारले बताउनुभयो । कम उमेरका बाललवालिका नभएपनि १४ वर्ष पुगेका मजदुर बालवालिका रहेको उहाँले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP