Trending
आर्थिक ७० हजार किलो जडीबुटी निकासी, १६ लाख राजस्व संकलन समाज कारागारभित्र कोरोना फैलियो, १६ जनामा संक्रमण पुष्टि अपराध दाङमा अवैध हातहतियार बरामद अपराध बलात्कार मुद्दामा फसाउने धम्की दिइ १२ लाख रुपैयाँ असुल्ने ४ महिला र १ पुरुष पक्राउ राजनीति राष्ट्रपतिले उठाउनुभएकाे विषयहरू महत्त्वपूर्ण छन् : गगन थापा राजनीति गठबन्धनको सामना गर्न एमाले तयार : अध्यक्ष ओली राजनीति फेरि सर्‍याे माओवादी बैठक, भोलि बिहान बस्ने राजनीति नागरिकता विधेयक बहुमतले पारित : पक्षमा १३५ मत, विपक्षमा ६० flash चन्द्रौटा तिज महोत्सव सूरु, स्थानिय कलाको प्रस्फुटन गर्न मदत गर्ने सासंद केसिको भनाई अपराध ८४ लाख रूपैयाँसहित प्रहरीले समात्यो ३ जना हुण्डी कारोबारी

ईटा उद्योगका ६ मजदूर बालवालिकालाई राहत

कपिलवस्तु
कपिलवस्तुको एक ईटा उद्योगमा कार्यरत ६ जना बालवालिकाहरुलाई राहत सामाग्री बितरण गरिएको छ । वालश्रम बिरुद्ध काम गर्दै आएको दलित मानव अधिकार निगरानी समिति कपिलवस्तुले राहत बिरतण गरेको हो । कोरोना भाइरसका कारण उद्योग संचालन नभएका कारण मजदूरहरुको जिविको पार्जनमा समस्या भएकोले राहत वितरण गरिएको दलित मानव अधिकार निगरानी समितिका अध्यक्ष मिना परियारले बताउनुभयो । शिवराज नगरपालिका ६ विरपुरमा रहेको जनता ईटा उद्योगमा १४ वर्ष देखि १८ वर्ष उमेर समुहका बालवालिकाहरुलाई उक्त सामाग्री वितरण गरिएको परियारले बताउनुभयो ।
राहात सामाग्रीमा प्रति मजुदर ५० केजि चामल,दाल चार केजि,तेल २ लिटर,नून ३ केजि,किशोरीहरुको लागि सेनेटरी प्याड १० पिस,मास्क,सेनेटाइजर प्रदान गरिएको बताइएको छ । सस्थाले शिवराज नगरपालिकाका ६ वटा वडा र महारागञ्ज नगरपालिकाका ६ वटा वडामा वालश्रम बिरुद्ध काम गरिरहेको अध्यक्ष परियारले बताउनुभयो । कम उमेरका बाललवालिका नभएपनि १४ वर्ष पुगेका मजदुर बालवालिका रहेको उहाँले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP