Trending
खेल धनकुटामा जिल्लास्तरीय अन्डर १५ बुद्धिचाल प्रतियोगिता शुरु समाज कहाँ हरायो पशुपतिमा आरति गर्दा उठेको दान, दक्षिणा ? समाज बाढीले रेलेखोला जलविद्युत् आयोजनाको इन्टेक पुर्‍यो, बाँधमा क्षति आर्थिक कोशी प्रदेशको बेरुजु १ अर्ब ३१ करोड ७६ लाख १० हजार समाज बैतडीमा जिप दुर्घटना एकको मृत्यु, आठजना घाइते राजनीति बजेटबाट नयाँ चरणको आर्थिक सुधारको प्रयास थालेका छौँ : अर्थमन्त्री खेल बढ्यो खेलकुदमा बजेट : क्रिकेट मैदानलाई महत्त्व दिँदा दशरथ रंगशालाबारे मौन समाज प्राचीन पर्खाल र इनारका संरचना भेटिएको खयरडाँडामा पुनः उत्खनन राजनीति वामदेवका केन्द्रीय सदस्य ढकाललाई उपेन्द्रले भित्र्याए राजनीति एमालेको राष्ट्रिय महिला भेला आजदेखि, पूर्वराष्ट्रपति भण्डारी प्रमुख अतिथि

नेपाल फोटो पत्रकार महासंघ उदयपुरको नयाँ नेतृत्वमा पुनः राई

उदयपुर, ३ पुस । सम्पूर्ण फोटो पत्रकारहरुको छाता संगठन नेपाल फोटो पत्रकार महासंघ उदयपुरको अध्यक्षमा पुनः गजेन्द्र राई चयन भएका छन् । उदयपुरको गाईघाटमा मंगलबार सम्पन्न महासंघको प्रथम जिल्ला अबिधेशबाट पुनः अध्यक्षमा राई चयन भएका हुन् । तदर्थ समितिको नेतृत्व गर्दै आएका राईलाई पुनः महासंघको पहिलो अधिबेशनले अध्यक्षमा चयन गरेका हुन् । अबिधेशनले राईको अध्यक्षतामा ९ सदस्यीय जिल्ला कार्यसमिति सर्वसम्मत चयन भएको छ । समितिको उपाध्यक्षमा अप्सरा समाल चयन भएका छन् । सचिवमा देबराज राई चयन भएका छन् । त्यसैगरी महासंघको सह–सचिवमा ईश्वर बलम्पाकी मगर चयन भएका छन् भने कोषाध्यक्षमा गंगा राई चयन भएका छन् । यसैगरि सदस्यहरुमा बिक्रम राई, राकेश नेपाली, चित्रकुमार कार्की र रिता राउत चयन भएको नब निर्वाचित अध्यक्ष राईले बताए । अध्यक्ष राईका अनुसार महासंघको पुस दुई देखि चार गतेसम्म बिराटनगरमा हुने राष्ट्रिय अबिधेशनका लागि पनि प्रतिनिधि चयन गरेको छ । जसमा राष्ट्रिय अधिबेशनका लागि प्रतिनिधिमा अध्यक्ष राईनै चयन भएका छन् भने प्रदेश अधिबेशनका लागि उपाध्यक्ष समाल र सचिब राई चयन भएका छन् । कार्यक्रममा पत्रकार सेनानी कौशल चेम्जुङ, नेपाल पत्रकार महासंघ प्रदेश नम्बर १ का सचिब हरिकुमार राई, नेपाल पत्रकार महासंघ उदयपुरका उपाध्यक्ष भोटराज राई, अग्रज पत्रकार भक्तिबिलास पोखरेल, ईश्वर तामाङ, नबिन राईलगायतको उपस्थिति रहेको थियो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP