Trending
flash शिवपुरमा नेकपा एसको वडा कमिटि गठन अन्तर्राष्ट्रिय आर्यनपछि एनसिबीको निसानामा अनन्या flash विजयनगरले वर्षाले प्रभावित कृषकलाई क्षतिपूर्ति दिने समाज पहुचँमार्ग भत्किनुको कारणबारे छानबिन गर्न माग खेल स्कटल्याण्ड समूह विजेता बन्दै सुपर १२ मा, ओमान बाहिरियो राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतदानको मिति सार्ने सत्तापक्षको कसरत‚ आजै गर्नुपर्ने विपक्षीको अडान राजनीति प्रदेश १ : विश्वासको मतमाथि छलफल आज, मतदान मिति सार्ने सत्ता पक्षको कसरत खेल टि-२० विश्वकप : सुपर १२ मा बंगलादेश समाज बाढीले कैलालीमा जनजीवन अस्तव्यस्त, विपन्न बस्तीमा गाँसकै समस्या समाज प्रधानमन्त्रीले आज कैलाली र बर्दियाको बाढी-पहिरो प्रभावित क्षेत्रको निरीक्षण गर्दै

वसले ठक्करदिदा एक युवकको ज्यान गयाे

कपिलवस्तु
कपिलवस्तु नगरपालिका वडा नं. १ गौढी चौकमा मंगलवार सांझ बसले ठक्कर दिदा एक युवकको ज्यान गएको छ ।

ग १ ख ६२३७ नम्बरको बसको ठक्करबाट कपिलवस्तु नगरपालिका वडा नं.१ शिवमंदीर टोलका २४ वर्षीय सुजित वर्माको मृत्यु भएको हो ।

ठक्कर दिने बस र चालक प्रहरी नियन्त्रणमा रहेको प्रहरी नायब उपरीक्षक सुनिल मल्लले बताए । मृतककाे शव पोष्टमार्टमका लागि जिल्ला अस्पताल तौलिहवामा राखिएको छ ।

घटना लगत्तै तौलिहवा बजारका स्थानीय युवाहरु आक्रोशित भई जिल्ला अस्पताल पुगेका थिए । सो अवसर नगर क्षेत्रका विभिन्न स्थानमा सिसीटीभी क्यामेरा विग्रेको प्रति पनि स्थानीय युवाहरु प्रहरी प्रशासन विरुद्ध आक्रोशित बनेका थिए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP