Trending
समाज सशस्त्र प्रहरी बल नेपाल प्रधान कार्यालयमा योग विज्ञान शिविर राजनीति मेलम्ची आयोजनाले हेडबक्स सार्ने प्रक्रिया शुरु गर्‍यो समाज दुबईको रोजगारी छाडेर गाउँमै घाँसखेतीमा रमाएका गोपाल आर्थिक एक वर्षमा ६० करोड बढीको करेन्ट चाउचाउ विदेश निर्यात राजनीति गृहमन्त्री लामिछानेविरुद्धको रिटको सुनुवाइ संयुक्त इजलासमा आर्थिक निर्माण व्यवसायीको बाँकी भुक्तानी असार मसान्तसम्म गरिसक्छौँ : मन्त्री महासेठ राजनीति औद्योगिक क्रान्तिमा परेका देशका चुनौती सम्बोधन गर्न प्रधानमन्त्रीको आग्रह समाज जंगली च्याउ खाँदा पाँचजना बिरामी खेल युरोकपमा इङ्ल्याण्ड र नेदरल्याण्ड्स विजयी खेल सुपर एटको समीकरण पूरा

वसले ठक्करदिदा एक युवकको ज्यान गयाे

कपिलवस्तु
कपिलवस्तु नगरपालिका वडा नं. १ गौढी चौकमा मंगलवार सांझ बसले ठक्कर दिदा एक युवकको ज्यान गएको छ ।

ग १ ख ६२३७ नम्बरको बसको ठक्करबाट कपिलवस्तु नगरपालिका वडा नं.१ शिवमंदीर टोलका २४ वर्षीय सुजित वर्माको मृत्यु भएको हो ।

ठक्कर दिने बस र चालक प्रहरी नियन्त्रणमा रहेको प्रहरी नायब उपरीक्षक सुनिल मल्लले बताए । मृतककाे शव पोष्टमार्टमका लागि जिल्ला अस्पताल तौलिहवामा राखिएको छ ।

घटना लगत्तै तौलिहवा बजारका स्थानीय युवाहरु आक्रोशित भई जिल्ला अस्पताल पुगेका थिए । सो अवसर नगर क्षेत्रका विभिन्न स्थानमा सिसीटीभी क्यामेरा विग्रेको प्रति पनि स्थानीय युवाहरु प्रहरी प्रशासन विरुद्ध आक्रोशित बनेका थिए ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP