Trending
राजनीति बालुवाटार बैठक : आज पनि टुंगिएन बाँडफाँड, नेताहरूसँग पालैपालो छलफल गर्दै प्रधानमन्त्री राजनीति सरकार र मिटरब्याज पीडितको आज वार्ता राजनीति राष्ट्रपतिको आर्थिक सल्लाहकारमा चिरञ्जीवी नेपाल अन्तर्राष्ट्रिय रुसले भारतमा तेल बिक्री बढाउने समाज सगरमाथा आरोहणका लागि ३१ जनाले लिए अनुमति राजनीति मन्त्रीको नाम टुंगो लगाउन आज कांग्रेस कार्यसम्पादन समितिको बैठक राजनीति गठबन्धनमा संख्यामा मात्रै सहमति, आज होला त मन्त्रिपरिषद विस्तार ? राजनीति नेपाली र अमेरिकी सेनाबीच संवाद, के विषयमा भयो कुराकानी? समाज आज यी स्थानमा वर्षाको सम्भावना समाज राहदानी विभागको टोली पोर्चुगलमा

प्रदेश ५ मा बाल अधिकार समिति गठन गरिने ।।

प्रदेश नम्बर पाँचले यो महिनाभित्रै प्रदेश बाल अधिकार समिति गठन गर्ने भएको छ । प्रदेशमा बाल मैत्री वातावरण सृजन गर्न र बाल विवाह, बालबालिकालाई हुने यौन हिंसा लगायतका कुरामा कमी ल्याउन समिति गठन गर्न लागेको हो । यो समिति मार्फत बाल क्लब, आमा समुह, स्थानीय सरकारमा गठन भएका प्रत्येक समुहसँग समन्वय गरी बाल मैत्री वातावरण निर्माण गरिने प्रदेश नम्बर पाँचका सामाजिक विकास मन्त्री सुदर्शन बरालले बताउनुभयो । बाल बालिकाको क्षेत्रमा निति निर्माण गर्न, र स्थानीय सरकारलाई बालबालिकाको क्षेत्रमा काम गर्न प्रोत्साहन गर्नको लागि पनि समिति गठन गर्न लागिएको मन्त्री बरालले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP