Trending
समाज पोखरा हिँडेको सौर्य एयरलाइन्सको विमान दुर्घटना flash कृष्णनगर विद्युत केन्द्रद्धारा लक्ष्य अनुसारको राजस्व संकलन गर्न सफल flash नेकपा एमाले कपिलवस्तुले मनायो वृक्षरोपण गरि पुष्पलालकाे ४६ औँ स्मृति दिवस flash करोडौका सोलार भन्सार छुट गराउन चलखेल राजनीति प्रधानमन्त्री ओलीलाई विश्वासको मत दिन एमालेको ‘ह्वीप’ राजनीति मेलम्ची नआएसम्म वैकल्पिक माध्यमबाट काठमाडौँवासीलाई पानी खुवाउनू : मन्त्री यादव समाज ढोरपाटनको प्रकृतिसँग रम्न चाहने पर्यटक सडक सास्तीले बीचैबाट फर्कन्छन् समाज मामाघर गएका बालकको सेप्टिक ट्यांकीमा खसेर ज्यान गयो राजनीति भारतसँगको असमान सम्झौता नसच्याएसम्म नेपालको विकास हुँदैन : डा.बाबुराम समाज पूर्वप्रधानमन्त्री चन्दलाई भेट्न उद्योगमन्त्री अस्पतालमा

प्रदेश ५ मा बाल अधिकार समिति गठन गरिने ।।

प्रदेश नम्बर पाँचले यो महिनाभित्रै प्रदेश बाल अधिकार समिति गठन गर्ने भएको छ । प्रदेशमा बाल मैत्री वातावरण सृजन गर्न र बाल विवाह, बालबालिकालाई हुने यौन हिंसा लगायतका कुरामा कमी ल्याउन समिति गठन गर्न लागेको हो । यो समिति मार्फत बाल क्लब, आमा समुह, स्थानीय सरकारमा गठन भएका प्रत्येक समुहसँग समन्वय गरी बाल मैत्री वातावरण निर्माण गरिने प्रदेश नम्बर पाँचका सामाजिक विकास मन्त्री सुदर्शन बरालले बताउनुभयो । बाल बालिकाको क्षेत्रमा निति निर्माण गर्न, र स्थानीय सरकारलाई बालबालिकाको क्षेत्रमा काम गर्न प्रोत्साहन गर्नको लागि पनि समिति गठन गर्न लागिएको मन्त्री बरालले बताउनुभयो ।

प्रतिक्रिया

रोचक

सबै
थारु भाषाको “दिल जिगर तुहि धडकन” अडियो म्युजिक सार्वजनिक ।।
माघ १४, २०७६

राम अवतार चौधरी कपिलवस्तु, १४ माघ । गायक उत्तम चौधरी र अन्नु चौधरीको सुमधुर सांगीतिक स्वरमा सजिएको “दिल जिगर तुहि…

Recent Posts

TOP